ANKARA:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Melih Gökçek: "mamak’ta Mesut Akgül'ün Oy Oranı Yüzde 55"
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, kendi yaptırdığı anket sonucunda Mamak’ta Mesut Akgül’ün oy oranının yüzde 55 olduğunu belirterek, "Zafere az kaldı" dedi.

AK Parti Mamak İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği Ocak ayı ilçe danışma meclisi toplantısı, Mamak Belediyesi Prof. Dr Necmettin Erbakan Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

Toplantıya, AK Parti Genel Merkez MKYK üyesi Ankara Milletvekili Bülent Gedikli, AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan, AK Parti Ankara Milletvekili Tülay Selamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AK Parti Ankara İl Koordinatörü Recep Yıldırım, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Ak Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammed Abdullah Özer, il genel ve belediye meclis üyeleri ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı. Toplantıya katılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, kendi yaptırdığı anket sonucunda Mamak’ta Mesut Akgül’ün oy oranının yüzde 55 olduğunu belirterek, "Zafere az kaldı" dedi.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammed Abdullah Özer, 30 Mart yerel seçimlerine hazır olduklarını belirterek, mahalli idareler seçimlerinden yine zaferle çıkacaklarını belirtti. Özer, “Bu millet AK Parti’yi yerel ve genel seçim olmak üzere 5 kez iktidara taşıdı. 30 Mart’ta gülen yine ilçemiz olacak, teşkilatımız olacak. Bize düşen çalışmaktır” dedi. 30 Mart yerel seçimlerinin daha önceki seçimlere benzemediğini belirten AK Parti Ankara İl Başkanı Alparslan da “Bizim teşkilatımız ben değil biz der. Çok büyük hizmetlere imza attık, yapılacak daha çok işimiz var” diye konuştu.

Konuşmasına güçlenerek büyüyen bir Türkiye’yi değerlendirerek başlayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, ülke ekonomisinin düzeldiğini ve Türkiye’nin IMF’ye olan borcunun sona erdiğini söyledi. Batı ülkelerinin küçülürken Türkiye’nin büyüdüğünü belirten Gökçek, Ak Parti iktidarına sahip çıkılması gerektiğinin altını çizdi. Gökçek, “Çocuklarımızın geleceği için AK Parti iktidarına sahip çıkmalıyız. Sayın Başbakanımız ülkede, biz Ankara’da, Mesut Bey’de Mamak’ta güzel şeyler yapacak” ifadelerini kullandı.

Kendisine verilen görevleri layıkıyla yerine getirdiğini kaydeden Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, bundan sonra da aynı azimle çalışacağını söyledi. Akgül, “5 yıl içinde dev yatırımları Mamak’a kazandırdık. Sayın Başbakanımızın Türkiye’de yaptıklarını, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımızın Ankara’da yaptıklarını, biz de Mamak’ta gerçekleştirdik. Mamak’ta hasretini çektiğimiz ilkleri bu beş yıl içinde hayata geçirdik. Sizlerden aldığımızı emaneti alnımızın akıyla sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Göreve geldiğimizde 78 milyonluk yüzde 5’lik yatırıma ayrılmış bütçeyle yola çıktık. Şimdi ise 210 milyonluk bir gelirle yüzde 38’i yatırıma ayrılan bütçeyle sizlere hizmet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Altın Köy Semalarında Gezer Bir Ceylan
Altındağ Belediyesi’nin 2014 yılına damga vuracak olan dev projesi Altın Köy Açık Hava Müzesi, ilkleri...

Haberi Oku