Van YYÜ'de görev değişikliği...

Van’da bulunan Yüzüncü Yıl Üniversitesi MYO’da görev değişikli oldu. Rektör yardımcısı görevine Prof. Dr. Sedat Yayla atanırken, Güvenlik MYO Müdürü Prof. Dr. Esvet Akbaş ise Van MYO’ya müdür olarak atandı.

Van YYÜ'de görev değişikliği...

 Van’daki YYÜ MYO’da görev değişikliğine gidildi. Van MYO Müdürü Esvet Akbaş olurken, Rektör Yardımcılığı görevine ise Sedat Yayla getirildi.


Devir teslim töreninde konuşan Yayla, Van YYÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli’ye teşekkür ederek, göreve başladığı günden itibaren gece gündüz ayırt etmeksizin çalışarak üniversite ve şehre layık olmaya çalışacaklarını söyledi.


Van MYO’da çalıştıkları süre boyunca çalışma arkadaşlarıyla birlikte iyi işler yapmaya çalıştıklarını belirten Yayla, Van MYO’ya atanan Akbaş’ın faydalı işler yapacağına inandığını ve kendisine başarılar dilediğini söyledi.


Öte yandan Van MYO Müdürü Prof. Dr. Esvet Akbaş ise, Van MYO’nun üniversitenin en köklü ve eski birimlerinden biri olduğunu hatırlatarak, diğer müdürler gibi bu birimi daha fazla ileriye taşımak adına tüm gücüyle çaba göstererek çalışacaklarını dile getirdi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER