Berat Albayrak'ın Erdoğan İle Arası İyi Fakat Kabinede Yer Almayacak

Hazine ve maliye bakanı olarak görev yaparken ansızın Instagram hesabından yapmış olduğu bir veda mektubu ile görevinden istifa ettiğini açıklayan eski Hazine ve maliye bakanı Berat Albayrak'ın ortadan kaybolmasının hemen akabinde muhalefet cenahı bu durumu her toplantıda dile getirerek Berat Albayrak'ın nerede olduğu, neden ortaya çıkmadığı, yurt dışına mı kaçtığı ile ilgili çeşitli spekülasyonlar dahi üretilmeye başlanmıştır.

Berat Albayrak'ın Erdoğan İle Arası İyi Fakat Kabinede Yer Almayacak

Hazine ve maliye bakanı olarak görev yaparken ansızın Instagram hesabından yapmış olduğu bir veda mektubu ile görevinden istifa ettiğini açıklayan eski Hazine ve maliye bakanı Berat Albayrak'ın ortadan kaybolmasının hemen akabinde muhalefet cenahı bu durumu her toplantıda dile getirerek Berat Albayrak'ın nerede olduğu, neden ortaya çıkmadığı, yurt dışına mı kaçtığı ile ilgili çeşitli spekülasyonlar dahi üretilmeye başlanmıştır. Fakat AK Parti'nin olağan kongresine herkes katılırken gözler Berat albayrak'ı aracı fakat yoktu ama kabinede de yer almadı.

Son zamanlarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kabine de çeşitli değişiklikler yapacağı konuşuluyor. Yapılacak olan bu değişiklik ile beraber hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa eden Berat Albayrak'ın da tekrar kabin edep bulunacağı çeşitli söylentiler arasındadır.

Başarılı gazeteci Sevilay Yılman'ın Habertürk gazetesindeki köşesine taşımış olduğu Haber'de Berat Albayrak ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasındaki buzların eridiğini fakat Albayrak'ın Yeni kurulacak kabinede bulunmayacağı açıklandı.

Berat Albayrak Yeni Kabinede Olmayacak!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile aralarının bozuk olduğu ile ilgili çeşitli iddiaları dile getiren Habertürk yazarı Sevilay Yılman, "Buzlar Eridi" şeklinde bir yazı yazarak 2 isim arasında bir problemin kalmadığını yazdı. Kabine revizyonu iddiaları ile ilgili konuya değinen Sevilay Yılman, yeni oluşturulacak kabinede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı, eski Enerji ve Tabii Kaynaklar ile Hazine ve maliye bakanı Berat Albayrak'ın yeni oluşturulacak kabinede yer almayacağı yazıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER