Ziraat Bankası’ndan Yüzyılın Kampanyası

Çiftçilere finansal destek sağlamak amacıyla kurulmuş Ziraat Bankası Türkiye’nin en köklü mali oluşumlarından biri olma özelliğini taşımaktadır. Ziraat Bankası’ndan Yüzyılın Kampanyası.

Ziraat Bankası’ndan Yüzyılın Kampanyası

Çiftçilere finansal destek sağlamak amacıyla kurulmuş Ziraat Bankası Türkiye’nin en köklü mali oluşumlarından biri olma özelliğini taşımaktadır.

Koronavirüs salgını sonrasında meydana gelen ekonomik problemler sonrasında Ziraat Bankası,  oldukça önem arz edecek adımlar atmaya devam ediyor. Bu zorlu süreçlerde de yurttaşların yanında olduğunu bildiren Ziraat Bankası şmdi de oldukça önemli bir projeyi daha Hayata geçiriyor.

Paylaşılan habere göre artık yurttaşların şubeye dahi gitmelerine gerek olmadan Ziraat Bankası aracılığı ile sunulan kredi avantajlarından yararlanmaları mümkündür. Aylık 475 TL geri ödemesi olacak biçimde oluşturulan nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlar, 5000 lira krediyi kullanabilmektedir. İşte Ziraat Bankası aracılığı ile sunulmakta olan 5000 lira tüketici kredisi ve habere ilişkin merak edilen çok daha detay bu makalede sizleri bekliyor.

Ziraat Bankası tarafından sunulmakta olan tüketici kredisi açısından yurttaşların kefili koşulu bulunmamaktadır. Bu pandemi sürecinde vatandaşların bir nebze olsun rahat etmeleri açısından hayata geçirilen Ziraat Bankası kredi projesi ile 725 lira geri ödeme yapılmaktadır. Bununla beraber kredi çekme esnasında tahsis ücreti bağlamında da bankaya 25 lira para ödenmektedir. Bu krediye başvuru gerçekleştiren ve başvuruları onaylanmış olan yurttaşların ne kadar vade yaptırmaları gerekiyorsa kendileri buna karar vereceklerdir.

Kredi Başvurusu Yapmak İsteyen Vatandaşlar;

  • Alo Kredi hattı uygulaması başta olmak üzere
  • Ziraat Bankası’nın web sitesi
  • Müşteri hizmetleri
  • Mobil uygulamaları üzerinden

Şubelere dahi gitmelerine gerek kalmadan bahsi geçen krediyi almaları mümkündür.

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Başvurusu

Pandemi döneminde özellikle de ekonomik açıdan meydana gelen problemler, vatandaşları oldukça zorlamaktadır. Başta kira giderleri olmak üzere faturalarını dahi ödemekte zorluk çeken vatandaşların bir nebze olsun rahatlamaları amacıyla Ziraat Bankası tüketici kredisi başvurusu gerçekleştiren vatandaşların, bu problemlerinden uzaklaşmaları mümkün olmaktadır. Acil nakit gereksinimlerini karşılamak amacıyla Ziraat Bankası tüketici kredisi başvurusu gerçekleştirmek isteyen yurttaşların ve belgeleri de hazırlanması gerekecektir. Bu kredi imkanı açısından başvuru yapmak adına gerekli olan belgeler ise aşağıda sıralanmıştır.

  • Gerekli durumlarda kefil şartı
  • Çalışma durumunu gösteren belge
  • Şubeler açısından özel olarak talep edilen çeşitli belgeler
  • Kimlik, ehliyet ya daha pasaport ya da bunların fotokopileri
  • Başvuru formu

Bu şartlar yerine getirildikten sonra tüketiciler, tüketici kredisi açısından başvurularını gerçekleştirilebilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER