Bahçesaray'da yoğun kar yağışı sonrası temizleme çalışmaları başladı

Van'da etkili olan kar yağışının ardından, Bahçesaray Belediyesi harekete geçti. İlçe merkezinde ve mahallelerde kar temizleme çalışmaları başlatıldı.

Bahçesaray'da yoğun kar yağışı sonrası temizleme çalışmaları başladı

Van'ın Bahçesaray Belediyesi tarafından, ilçe merkezinde ve kırsal mahallelerde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle vatandaşın zorluk çekmemesi için kurulan karla mücadele ekipleri, araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu cadde ve sokaklarda çalışmalar başlattı.

Merkez ve kırsal mahallelerde çalışmalar devam ederken, çalışmalar hakkında bilgi veren Bahçesaray Belediye Başkanı Meki Arvas, ilçenin dört bir yanında ulaşımda aksaklıkların ve olumsuzlukların yaşanmaması için çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirtti.

Başkan Arvas, ""Belediyemizin karla mücadele ekipleri, ilçemizin dört bir yanında ulaşımda aksaklıkların ve olumsuzlukların yaşanmaması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Sabahın erken saatleriyle birlikte ekipler kar temizliğine başladı. İş makineleri ile anayol ve ara yollarda kısa zamanda temizlik çalışmaları gerçekleştirdi. Diğer yandan da belediye personelleri tarafından yaya yolları ve ana caddeler üzerinde kar temizliği yapan ekipler merdivenler, tehlike oluşturabilecek yerlerde kar temizlik çalışmaları gerçekleştirdi. Kıymetli hemşerilerimize en hızlı, en güvenilir hizmeti vermek için gece gündüz demeden sahada olamaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER