Van Büyükşehir Belediyesi Yetkililerinden Sağlık Çalışanlarına Tıp Bayramı Ziyareti

Bugün 14 Mart 2021 tıp bayramı bu vesile ile Van Büyükşehir Belediyesi Tıp Bayramı nedeniyle sağlık çalışanlarına çiçek fidesi hediye ederek günlerini kutladı.

Van Büyükşehir Belediyesi Yetkililerinden Sağlık Çalışanlarına Tıp Bayramı Ziyareti

Bugün 14 Mart 2021 tıp bayramı bu vesile ile Van Büyükşehir Belediyesi Tıp Bayramı nedeniyle sağlık çalışanlarına çiçek fidesi hediye ederek günlerini kutladı. Van Büyükşehir Belediyesi, 14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle sağlık çalışanlarına çiçek fidesi takdim etti ve Tıp Bayramı günlerini kutladı. Büyükşehir Belediyesi Kadın ve aile Hizmetleri Daire Başkanlığı, koronavirüsü salgını ile mücadele kapsamında fedakârca hizmetlerini yerine getiren sağlık çalışanlarını unutmadı. Bu bağlamda, Van İl Sağlık Müdürlüğü ile Halk Sağlığı personelini ziyaret eden kadın ve aile Hizmetleri Daire Başkanı Selma Biçek, Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Furkan Gümüş eve sağlık çalışanlarına çiçek fidesi takdim etti.

Van geneli covid-19 virüsü testi neticelerini çatısı olan İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Halk Sağlığı laboratuvarları çalışanlarına tek tek çiçek fidesi dağıtan Daire Başkanı Selma biçek, bir yılı aşkın süredir İçinde bulunduğumuz koronavirüsü pandemisi sürecinde büyük emek sarf eden sağlık çalışanlarına Üstün gayretleri açısından teşekkür ediyoruz.

 Kadın ve aile Hizmetleri Daire Başkanlığı olarak Özellikle de Kadının sağlıkçıların her zaman yanındayız, Bugün de onların çalışmalarını ve onları görmek amacıyla buraya geldik.

14 Martı bayramlarını kutluyorum, Önümüzdeki süreç açısından kendilerine kolaylıklar diliyorum. 'Şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2021, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner19

banner22