Van'da Artış Gösteren Vakalara Rağmen Gençler Eğlenmeye Devam Ediyor!

Bilindiği gibi 2 Mart tarihinden itibaren Türkiye'de bazı bölgelerde özellikle Van'ın da başını çektiği bazı illerde kontrollü normalleşme uygulamalarını geçirmişti.

Van'da Artış Gösteren Vakalara Rağmen Gençler Eğlenmeye Devam Ediyor!

Bilindiği gibi 2 Mart tarihinden itibaren Türkiye'de bazı bölgelerde özellikle Van'ın da başını çektiği bazı illerde kontrollü normalleşme uygulamalarını geçirmişti. Fakat 2 Mart tarihinden itibaren mavi kategorisinde bulunan Van kentinde Özellikle de halkın sokakları ve eğlence merkezlerine Akın etmesinin sonrasında vaka sayısında yine ciddi manada yükselme meydana geldi.

Gençler, Bilardoyu Özlediklerimi Söylüyor!

Van'da faaliyet göstermekte olan bilardo salonu sahibi Ferhat Boy, yapmış olduğu açıklamada; normalleşme süreci ile beraber müşterilerine hizmet vermeye başladıklarını dile getirerek, koronavirüsü süreci içerisinde Özellikle de genç kesimin sıkılıp bunaldığı bir dönem oldu. Normalleşme süreci ile beraber gençler bilardo oyununa oldukça büyük ilgi gösteriyor. Bu nedenle bizde gelen müşterilerimizi pandemi kuralları çerçevesinde istedi alıyoruz. Yasak sebebiyle uzun süre bilardodan ayrı kalan gençlere özlemlerini gideriyorlar. şeklinde konuştu.

Gençler, Masa Tenisi Ve Bilardo Oynayaamaktan Şikayetçi

Eğlence merkezlerine bilardo oynamak amacıyla gelen gençler, pandemiden dolayı uzun süre boyunca oynadıkları bilardo ve masa tenisini bayağı bir özelliklerini dile getirerek, kontrollü normalleşme süreci ile beraber artık diledikleri gibi eğlence merkezlerini Akın edip istedikleri oyunu oynayabileceklerini söyledi.

Bir taraftan kontörlü normalleşme ile beraber normal bir hal almaya başlayan Hayat, Diğer taraftan ise yeniden halkın rehavete kapılmak ve bunun sonucunda ise az olsa dahi vaka saylarında meydana gelen artış.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner19

banner22