Van'da İkinci Mobilya Fuarı Düzenlendi!

Van'da bu sene ikinci mobilya fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı. Van'da Ajans Asya fuarcılık aracılığı ile düzenlenmesi gerçekleştirilen ikinci Van mobilya fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Van'da İkinci Mobilya Fuarı Düzenlendi!

Van'da bu sene ikinci mobilya fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı. Van'da Ajans Asya fuarcılık aracılığı ile düzenlenmesi gerçekleştirilen ikinci Van mobilya fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı. Van Expo Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen fuara Van valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin bilmez' in yanı sıra aynı zamanda AK Parti Van milletvekili Abdullahat Arvas ile bazı kurum ve STK ile siyasi parti temsilcileri firma sahipleri ile vatandaşlar katıldı. Açılış kurdelesinin kesilmesinin hemen sonrasında Vali bilmez ile protokol tek tek stantları gezerek firmalara bol kazançlar diledi. Daha sonrasında ise gazetecilere açıklamada bulunan Van valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin bilmez, ilk Mobilya Fuarı'nın 2019 senesinde düzenlendiğini hatırlatarak, koronavirüsü pandemisi sebebiyle 2020 senesinde fuarları ara verilmek zorunda kalındığını dile getirdi. Bu sene ikincisi düzenlenen fuarda 40 stanta 150 markanın sergilendiğini açıklayan bilmez, Van'da fuar kültürünün artık oturduğunu, hem esnafın hem de vatandaşların çok iyi tepkiler verdiğini dile getirdi.

Van'daki Fuarcılık Anlayışı Türkiye Standartlarının Üzerine Çıkarılacak!

Bugün kalite ile Dizayn olarak Türkiye'deki en üst düzey fuarlarla eşdeğer bir fuar yaptık. Bu noktada Van'ın Bir fuarlar kenti olacağını hep iddiaya ediyorduk zaten, O minvalde de iyi bir yol almış Gidiyoruz. Inşallah bu 10 günlük fuarımız hem Bizler açısından hem de esnafımız açısından ve özellikle de hemşehrilerimiz açısından kaliteli bir fuar olmasını diliyoruz. 2021 senesinde Van'da 14 fuarın düzenlendiğini sözlerine ekleyen Güler, 2021 senesi içinde 14 fuar hedefimiz vardır 12 fuar görüşmemiz daha mevcut bu yılki 2 puanımız virgülle bundan sonra 12 puanımız daha gerçekleşecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER