Van'da Şiddetli Rüzgar Hayatı Olumsuz Etkiledi!

Meteoroloji tarafından yapılan Van hava durumu değerlendirmelerine göre; haftanın başından itibaren Van'ın Gürpınar ile Edremit ilçeleri başta olmak üzere Erciş ilçelerinde de şiddetli rüzgarın eseceği zaten açıklanmıştı.

Van'da Şiddetli Rüzgar Hayatı Olumsuz Etkiledi!

Meteoroloji tarafından yapılan Van hava durumu değerlendirmelerine göre; haftanın başından itibaren Van'ın Gürpınar ile Edremit ilçeleri başta olmak üzere Erciş ilçelerinde de şiddetli rüzgarın eseceği zaten açıklanmıştı. Van'ın Gürpınar ve Edremit ilçelerinde şiddetli Rüzgar, yaşamı olumsuz şekilde etkiledi. Gürpınar ilçesi devlet yolu caddesinde fırtına sebebiyle devrilen içi aydınlatma direğinden biri Savaş Çolak'ın kullanmış olduğu seyir halindeki otomobilin üzerine düştü. Kazada sürücü yara almazken Aracın ön camından hasar meydana geldi. Sürücü Savaş Çolak ise seyir halindeyken aracının üzerine direkt düştüğünü açıklayarak, ansızın Ne olduğunu anlayamadım, verilmiş sadakamız varmış, Allah beterinden korusun bizi' şeklinde açıklamalarda bulundu

Yola düşün aydınlatma direği belediye ekipleri tarafından kaldırıldı ve belediye ekipleri elektrik kurumu ile beraber tekrar direğin onarılması ve tekrardan yerine dikilmesi için Çalışmalara başladı. Edremit ilçesinde ise Rüzgar sebebiyle bazı apartmanların çatısı uçtu.

Van'ın Erciş ilçesinde ise etkili olan rüzgar sebebiyle ağaçlar kırıldı, çatılar uçtu, hayatı olumsuz şekilde etkileyen Rüzgar portresi bir iki gün daha devam edecek gibi görünüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner19

banner22