Van İpekyolu Kaymakamı Ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan'dan Esnaf Ziyaretleri

Van'ın İpekyolu Kaymakamlığı ve Belediye başkan vekili Sinem Aslan, ilçe genelinde esnafla bir araya geldi.

Van İpekyolu Kaymakamı Ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan'dan Esnaf Ziyaretleri

Van'ın İpekyolu Kaymakamlığı ve Belediye başkan vekili Sinem Aslan, ilçe genelinde esnafla bir araya geldi. Buluşmaları bağlamada esnafı ile vatandaşların görüş, problem ve önerilerini dinleyen başkan vekili Aslan, Sıhke Caddesi esnafı ile bir araya geldi. Belediye Başkanı Aslan'a Belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de eşlik etti.

Esnaf, Sıhke caddenin Prestij Cadde olarak düzenlenmesini ve aynı zamanda araç Parkı problemlerinin çözülmesini ve ışıklandırma problemlerinin giderilmesini isterken, caddede banka şubelerinin ve çöp kovalarının bulunmasını ve bazı metruk alanların ya da yapıların yıktırılması mı da taleplerine ekledi.

Sıhke Caddesini Prestij Cadde Haline Getireceğiz!

Kaymakam- belediye başkan vekili Sinan Aslan, göreve gelmiş oldukları ilk günden itibaren vatandaşların istek, Öneri ile problemlerini yerinde dilediklerini açıklayarak, cadde ve sokaklarında devamlı esnafla bir araya geliyoruz. Bu yıl Van Büyükşehir belediyemizin de katkıları ile Sıhke Caddesini Prestij Cadde haline getireceğiz. Esnafımız da caddeye yakışır bir şekilde cephe ve dükkan giydirmelerini yaparsa, Cadde O zaman çok daha güzel olacaktır. Bir anlam ifade edecektir. İş yerleriniz, ekmek teknelerinizdir en çok önemsemeliyiz gereken yer orası şekilde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner19

banner22