Van Valisi Mehmet Emin Bilmez Edremit'te Mahalle Muhtarlarıyla Buluştu

Van valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin bilmez, Edremit ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi.

Van Valisi Mehmet Emin Bilmez Edremit'te Mahalle Muhtarlarıyla Buluştu

Van valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin bilmez, Edremit ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi.

Van Büyükşehir Belediyesi meclis salonunda gerçekleştirilen toplantıya Van valisi ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin'i bilmez'in yanı sıra aynı zamanda Edremit Kaymakamı ile Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Muhammet Fuat türkman, vaski Genel Müdürü Ülker Cem Kaplan ile genel sekreter yardımcıları ve daire başkanları ile muhtarlar katılım sağladı. Toplantıda konuşma yapan Van valisi ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin bilmez, kentin gelişimi açısından muhtarlarla işbirliği içerisinde faaliyetlerini sürdürdüklerini dile getirdi.

Muhtarların, devlet ile vatandaş arasında bir köprü konumunda olduğunu belirten bilmez, Muhtar, devletin mahallede, köyde temsilcisi konumundadır. Yurttaşlar adına Devletin her türlü hizmeti talep etmeye hakkı vardır. Bugün de sizlerin problemlerini, ve sıkıntılarını, isteklerini dinlemek amacıyla buradayız. Sizlerin dile getirmiş olduğu problemleri, arkadaşlarımız not alacaklar ve takip edecekler. İnşallah hep birlikte bütün problemlerimizi halledip güzel bir Van açısından Sizlerin de Gayretli çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Konuşmaların ardından Van valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin bilmez, muhtarların sorun ve taleplerini dinledi.

Muhtarlar, tek tek ayağa kalkıp muhtarı oldukları Mahalle ile alakalı ne kadar problem varsa toplantıda dile getirmeye çalıştı. Mehmet Emin bilmez, konuşan bütün Muhtarları büyük bir dikkatle dinleyerek yanında bulunan iki katipler de muhtarların dile getirdikleri problemleri not etmeye çalışıyordu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER