Akıncı 11. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Cuma akşamları ATV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam eden Akıncı dizisinin bu akşam yeni bölümü sizlerle beraber olacak.

Akıncı 11. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Cuma akşamları ATV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam eden Akıncı dizisinin bu akşam yeni bölümü sizlerle beraber olacak.

Başrollerinde Şükrü Özyıldız ile Büşra Develi’nin oynadıkları fantastik kategorisindeki kahramanlık kurgusu olan dizi, düşük kalan eğitimleri ile dikkatleri çekiyor. Her ne yapsa da istediği reytingleri elde etmeyi başaramayan, haftalardır oldukça düşük oranlarda devam eden, aksiyonu bol dizi, bu akşam 11 yeni bölümüyle ATV ekranlarında sizlerle beraber olacak.

Kemik bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin 11 yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediyorsanız bu makalenin devamını okumanızı tavsiye ediyoruz.

Akıncı 11. Yeni Bölümde Neler Olacak?

  • Kemal, Cüneyt'in kurmuş olduğu kumpası sebebiyle görevinden alınıp hapishaneye gönderilmiştir,
  • Kemal'in cezaevine girmesi onu sindirmek amacıyla kullanmış olduğu ilk hamledir; Cüneyt artık daha fazlası açısından harekete geçecektir.
  • Güneş, Cüneyt ile alakalı incelemesini daha da derinleştirip bu hususta Nergis’ten yardım talebinde bulunacak, Taşkın ile beraber Kemal'e kurulmuş olan tuzağı aşağı çıkarmak amacıyla mücadele eder ve Cüneyt'in itiraz edemeyeceği çok sağlam Delilere ulaşacaktır.
  • Akıncı, haberleri olmaz da bu hususta onlara destek verecek bir, nergis, Fatih'e açılmış olan soruşturmada Kendisini suçlu görüp Fatih'in aktarılması amacıyla haber verecek.
  • Orhan, Lukas ile alakalı yeni bir size ulaşacaktır, Akıncı, Lukas bulmak amacıyla harekete geçecek.

Akıncı dizisi 11. yeni bölümüyle bu akşam saat 20:00’ de Atv'de!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner19

banner22