Alişan İle Eşi Buse Varol'un Yeni Dizisi Konusu Nedir, Ne Zaman Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Eşi Buse Varol'un doğum gününde dizi müjdesini veren Alişan, basın mensupları başta olmak üzere hayranlarını heyecanlandırdı.

Alişan İle Eşi Buse Varol'un Yeni Dizisi Konusu Nedir, Ne Zaman Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Eşi Buse Varol'un doğum gününde dizi müjdesini veren Alişan, basın mensupları başta olmak üzere hayranlarını heyecanlandırdı. Alişan ile Buse Varol'un beraber rol alacakları dizinin oyuncu kadrosu ve defterleri ise merak edilmeye başlandı.

Alişan ve Buse Varol'un yeni dizisi nedir?

Ünlü Şarkıcı Alişan şu sıralar Demet Akalın ile beraber gündüz programı sunmaya devam ediyor. Sevilerek izlenen Gündüz kuşağı programı yayın hayatına devam ederken, Diğer taraftan Alişan'ın yaz sezonu açısından yeni bir dizi hazırlığı içerisinde olduğu anlaşıldı. Alişan ile Buse Varol Geçtiğimiz günlerde dışarıda Buse Varol'un doğum gününü kutladı. Yemek çıkışı magazincilere vermiş olduğu röportajda ise yaz sezonunda Yeni bir dizide rol alacaklarını ve internet dizisi olmadığını normal bir televizyon kanalında yayınlayacağını söyledi.

Alişan ile Buse Varol'un bu dizide beraber alıp almayacaklar ise henüz kesin değil. Aslında Alişan'ın yer aldığı kesin. Vermiş olduğu röportajda yaz sezonunda televizyon kanallarının birinde dizinin yayınlanacağını açıkladı.

Alişan'ın Rol Aldığı Projeler Hangileri?

Daha önce Bilindiği gibi Alişan Aynalı Tahir, Cennet Mahallesi, Dostlar Mahallesi gibi dizilerde bulundu.

Şu sıralar ise Gündüz kuşağı programı ile gündemde olan Alişan'ın yeni dizisi ile ilgili detaylar kesinlik kazanmış da bu satırlardan takip edebilirsiniz.

Alişan İle Buse Varol Yeni Dizide Beraber Mi Oynayacak?

Alişan, yaz sezonu açısından yeni bir dizi hazırlığı içerisinde olduğunu magazincilere söylemişti. Konu ile ilgili tam detaya inmeyen Alişan'ın dizide eşi Buse Varol ile beraber rol alıp almayacağı henüz kesin değil fakat sosyal medyada yapılan son değerlendirmelere göre Alişan'ın yazı sezonun başından itibaren bir televizyon kanalında izleyiciyle buluşacak olan dizide eşiyle beraber rol alması bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner19

banner22