Baraj 34. Bölümde Neler Olacak? Nehir ve Nazım Kavuşuyorlar Mı?

Fox TV ekranlarında salı akşamları izleyicinin karşısına çıkan Baraj dizisinin 34. yeni bölümü heyecan içerisinde bekleniyor.

Baraj 34. Bölümde Neler Olacak? Nehir ve Nazım Kavuşuyorlar Mı?

Fox TV ekranlarında salı akşamları izleyicinin karşısına çıkan Baraj dizisinin 34. yeni bölümü heyecan içerisinde bekleniyor. Bu akşam yine olaylar ve entrikalar izleyicinin kafasını allak bullak edecek. Mert'in kaçırılması hususunda neler yaşanacağı merak edilirken, diğer taraftan Bahar ile Nehir arasındaki büyük savaş değişik bir boyut kazanacak.

  • Bahar'ın bütün oyunlarına nehir cevap vermekte zorlanırken, Nazım'a yapmış olduğu şikayet ise adeta geri gelecek ve ters tepecek.
  • Nazım, baharı savunacak ve nehir ise kendi yoluna gidecek artık nokta nehir'in yanına yaklaşan yeni adam ise Nazım' ı çok endişelendirecek,
  • Nazım ile nehir arasında ipler kopma noktasına varmışken, bahar'ın Tam da istemiş olduğu gerçekleşecek ve 6 bölüm sonra final yapacağı artık kesinleşen baraj dizisinin hikayesindeki problemler bu kararı zorunlu kıracak.
  • Zira dizide senaristler, öyle sert ve saçma bulunan adımları attı ki artık hikayenin toparlanması ya da 3. Sezonda da devam edebilecek bir noktaya getirilmesi bir hayli zor gibi görünüyor.
  • Fox TV, reytinglerde alsa da aslında baraj dizisine veda etmeyi kafasına koymuş gibi görünüyor.
  • Biran damla yılmaz, Feyyaz Duman, Burak Yörük, Gizem Karaca ile sumru Yavrucak'ın başrollerinde oynadıkları dizinin takipçileri hem final kararına isyan ediyor hem de hikayenin gidişatına.

Baraj 44. bölüm bu akşam 20:00'da Fox'ta

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER