Berk Oktay Son Noktayı Böyle Koydu!

5 sezondur Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan savaşçı dizisinde başrol oynayan Berk Oktay bilinmeyenleri ve hayranları tarafından merak edilenleri açıklayarak dizi ile kesin bir şekilde ilişiğini kestiğini duyurdu. Savaşçı dizisinden ayrıldığını açıklayan Berk Oktay, sosyal medya hesapları aracılığı ile bir veda konuşmasını dile getirirken yasak elma dizisinin...

Berk Oktay Son Noktayı Böyle Koydu!

5 sezondur Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan savaşçı dizisinde başrol oynayan Berk Oktay bilinmeyenleri ve hayranları tarafından merak edilenleri açıklayarak dizi ile kesin bir şekilde ilişiğini kestiğini duyurdu. Savaşçı dizisinden ayrıldığını açıklayan Berk Oktay, sosyal medya hesapları aracılığı ile bir veda konuşmasını dile getirirken yasak elma dizisinin Instagram sayfasında da ünlü oyuncu ekibine transfer ettikleri Haberi geldi. Pazartesi akşamı Fox TV ekranlarında yayınlanan yasak elma dizisinde Çağatay rolü ile dizinin kadrosuna dahil oldu.

Berk Oktay, savaşçı dizisinde Kılıç timi üyesi Yüzbaşı Kağan bozuk karakteri ile akıllardan silinmeyecek sahnelere imzasını attı. Sosyal medya hesabından diziye veda ettiğini açıklaması ile beraber sevenlerini bir hayli üzdü. Ünlü oyuncu Berk Oktay savaşçı dizisi ile bağını tamamen kopardığını ifade eden bir ayrılık konuşması da yaptı.

Kol Kırılır, Yen İçinde Kalır!

Sosyal medya platformundan Herkese merhaba diyerek sözlerine başlayan Berk Oktay, toplamda 99 bölüm boyunca savaşçı dizisinde kalıp zirvede bulunma başarısını gösterdiklerini ve çekimlere ilk başladıkları günden beri büyük bir özveri ile üzerinde taşıdığı üniformanın hakkını vererek çalıştığını ve başarısında pay sahibi olduğunu düşündüğü savaşçı isimli diziden ayrılma kararı aldığını duyurdu.

Diziden ayrılma kararının gerekçeleri ile ilgili spekülatif bir açıklama bulunmadığı sürece iş ahlakı nedeniyle “kol kırılır yen içinde kalır.” Prensibi sebebiyle saklı kalacağını söyledi.

Öncelikli olarak kendisine kayıtsız şartsız bir şekilde güvenen, kalemiyle savaşçının Türk askerinin bir manifestosu şekline getiren, yaratmış olduğu ve üzerine biçilen Kağan Bozok isimli karakter ile sarı Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının yolunda  giden Türk askerini ekrana yansıtan kendilerine Anıtkabir’de üniforma ile saygı duruşunda bulunmak şerefini yaşatan senarist Sayın Süleyman Çobanoğlu ve hikayeyi kaleme alan diğer senaristlere şükranlarını sunarak diziden ayrılma kararını aldı.

Yepyeni Bir Serüven Yasak Elma

Hayranları tarafından Berk Oktay’ın savaşçı dizisinden niçin ayrıldığı ile ilgili tartışmalar sürerken, sürpriz bir şekilde Pazartesi Akşamları Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan yasak Elma dizisi kadrosuna Çağatay ismi ile dahil oldu. Yakışıklılığı ile Yıldızı etkileme kabiliyeti bulunduğu söylenen ve yazılan Berk Oktay bundan sonraki bölümlerde yasak elma dizisinde yepyeni heyecanların yaşanmasını sağlayacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner19

banner22