Beyaz Show Ekranlara Geri Dönüyor, İşte Yayın Tarihi!

Uzun yıllar boyunca ekranlarda boy gösteren Beyaz Show adlı programın sunuculuğunu yapan Beyazıt Öztürk, ekranlara geri döneceğinin müjdesini verdi.

Beyaz Show Ekranlara Geri Dönüyor, İşte Yayın Tarihi!

Uzun yıllar boyunca ekranlarda boy gösteren Beyaz Show adlı programın sunuculuğunu yapan Beyazıt Öztürk, ekranlara geri döneceğinin müjdesini verdi. Program açısından çeşitli hazırlıklara başlandığını dile getiren Öztürk, kasım ayı içerisinde ekranlara geri dönüş yapacağını söyledi. Son olarak o ses Türkiye yarışma programında jüri koltuğuna oturan Beyazıt Öztürk, önceki gün şoförü ile bebek trafiğinde görüntülendi. Kanal D ekranlarında 1996 senesinin Aralık ayından itibaren başlayıp 2018 senesinin mayıs ayına kadar Beyaz Show Osman Öztürk, yeni sezon bombasını da böylelikle patlatmış oldu.

Beyaz Show İçin Tarih Verildi!

Annesinin evine giderken uçan kuşun objektiflerine takılan 52 yaşındaki ünlü şovmen, durabilecek yerimiz olsa durur konuşurdum. Trafikte yakaladınız şeklinde konuşarak gazetecilere takıldı. Beyaz Show'un özlediğini söyleyen Beyazıt Öztürk, biraz zaman var kasım gibi İnşallah şeklinde konuşarak yeniden ekranlarda olacağının müjdesini verdi.

Bir Şeyler Yaparken En İyisini Yapmak Lazım

Beyazıt Öztürk daha öncesinde de yapmış olduğu bir açıklamasında; "bir şeyler yapacağız fakat en iyisini yapmamız lazım. Pandemiden dolayı seyircili program yapmıyoruz. Bu sebeple pek çok program iptal oluyor. Hastalık bitse, her şey normale dönsün, konuşmak çok daha kolay olacak. "Şeklinde konuştu.

Genç kesim arasında özellikle çokça sevilen Beyaz Show'un 2018 tarihinde ekranlara veda etmesinden sonra pek çok izleyici kitlesi tarafından sosyal medya hesaplarından Beyaz Show'un ne zaman ekranlara geri dönüş yapacağı ile ilgili çeşitli sorular sorulmaya başlandı.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER