Dünyaca Ünlü Top Modellerin (Bella-Gigi) Babaları Mohammed Hadid'ten İstanbul Ziyareti

Dünyaca ünlü top model Kardeşler Gigi- Bella Hadid'in babaları milyarder iş insanı Mohamed Hadid, bir açılışa katılmak amacıyla İstanbul'a geldi. İstanbul, Bodrum ilgi çekici yerler.

Dünyaca Ünlü Top Modellerin (Bella-Gigi) Babaları Mohammed Hadid'ten İstanbul Ziyareti

Dünyaca ünlü top model Kardeşler Gigi- Bella Hadid'in babaları milyarder iş insanı Mohamed Hadid, bir açılışa katılmak amacıyla İstanbul'a geldi. İstanbul, Bodrum ilgi çekici yerler. Buralarda Önümüzdeki dönemde yatırımlarımız olabilir şeklinde açıklamalarda bulunan Mohammed Hadid bir dizi programlara katılmak amacıyla İstanbul'a geldi.

Türkiye'ye Daha Çok Geleceğiz!

Firma sahibi Hüseyin Çelik'in ev sahipliğinde düzenlenen açılışta bir konuşma yapan Milyarder iş insanı Mohamed Hadid, yatırımlarına hız kesmeden devam edeceğini dile getirdi. Ünlü iş insanı hadid, l yapmış olduğu açıklamalarla Türkiye'nin yatırımlar açısından pek çok fırsatı sunduğunu açıklayarak, mevcutta Mısır'da dünyanın en büyük apartman binasını inşa ettiğimiz proje bulunuyor.bu projemizde Hasan Morsjedy ile beraber çalışıyoruz. Türkiye'de yatırımlar açısından pek çok fırsat bulunuyor. Türkiye'ye daha çok geleceklerini dile getirdiler. İstanbul'u, Bodrum ilgi çekici yerler Buralar da önümüzdeki dönemlerde yakınlarımız olabilir şekilde konuştu.

Ünlü iş insanının kızları Gigi- Bella Hadid kardeşler bütün dünya tarafından tanınan, defilelerde adeta fırtına gibi Esen, Ayrıca dünyanın en çok kazanan top modelleri arasında yer alıyor. Müslüman asıllı olmaları ve özellikle de müslüman ülkelerde çeşitli yatırımlar yapmak amacıyla harekete geçmeleri, l Özellikle de 2 mankenin Müslüman ülkelerinde meydana gelen çeşitli Kaos ya da zulüm gibi durumlara karşı dik durmaları ve tepki göstermeleri de takdir kazanmalarını sağlıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER