Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Yayınlanacak Mı?

Salı akşamları ATV ekranlarında yayın hayatına devam eden eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, 6. sezonu ile yoluna devam ediyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. Yayınlanacak Mı?

Salı akşamları ATV ekranlarında yayın hayatına devam eden eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, 6. sezonu ile yoluna devam ediyor. Güçlü reytingler almayı Başaran, totalde izleyici kategorisinde bu sezonun flaş dizisi maaşımla apartmanı dahi geçmeyi Başaran dizinin yeni bölümleri de merak içerisinde bekleniyor.

Oktay Kaynarca, Ozan dolunay ile Yunus Emre yıldırımer'in başrollerinde oynadıkları dizi de, daha önceki haftalarda başta olmak üzere geçen hafta Ceylan karakterine hayat veren Sanem Çelik diziden ayrılması, izleyenleri oldukça üzmüştü. Zaten kadın karakterlerin az olduğu diziden güçlü bir kadın oyuncu daha gidince eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinin fenomenleri, bu durumdan pek de memnun olmadı.

Dizinin yönetmeni Onur Tan ile beraber Oktay Kaynarca ve Ozan akbaba bir ödül törenine katıldı. Dizinin başladığından itibaren çok fazla ödül kazandığını dile getiren Oktay Kaynarca, bunun bir ekip ve başarısı olduğunu dile getirdi. Buradaki ödülü biz yalnızca kendi başarımızdan dolayı aldığımızı düşünmüyorum. Çaycısından, yapımcısına kadar herkes bu ödülün bence sahibi. Herkesin katkısı çok büyük ve onlar adına alacağız. Şeklinde konuştu.

Tam 6 sezondur başarılı bir şekilde yayın hayatına devam eden eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinin yönetmeni Onur Tan, 7. Sezon mesajı da verdi. Pek çok dizi hayranı açısından sürpriz olmayan 7 sezonda da devam edeceğini açıklayan tan, bütün çalışanlar adına ödülleri aldıklarını dile getirdi.

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz yeni bölümüyle bu akşam 20:00'de Atv'de!


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER