Esra Erol Programında Gündem Olan Hüseyin Zorlu Kimdir?

Nişanlandıktan sonra evlilik hazırlıkları yaptığı Hüseyin Zorlu'nun 5 yıllık evli olduğunu öğrenen Nergiz hanım, Esra Erol programına başvuru.

Esra Erol Programında Gündem Olan Hüseyin Zorlu Kimdir?

Nişanlandıktan sonra evlilik hazırlıkları yaptığı Hüseyin Zorlu'nun 5 yıllık evli olduğunu öğrenen Nergiz hanım, Esra Erol programına başvuru. İddiaya göre Hüseyin zorlu, Nergis hanıma Babadan kalan mirası almak amacıyla annesinin yanına nişanlı olarak tanıştırdı. Kendisine kalmış olan parayı Hüseyin Bey'e verdiğini dile getirdi.

Peki, Hüseyin Zorlu kimdir? Hüseyin Zorlu Esra Erol programında neden Gündem oldu? Hüseyin Zorlu hangi partiden?

Tüm Bu soruların cevapları ve çok daha fazlası bu makalede…

Hüseyin Zorlu Kimdir?

Nergiz Hanım, Nişanlandıktan sonra evlilik hazırlıkları yaptığı 63 yaşındaki Hüseyin Zorlu'nun evli olduğunu öğrendi. Hüseyin Bey ile parti içinde tanıştığında Songül Hanım'ın evine giderken problem çıkmaması amacıyla karı koca olarak tanıştırmam gerekmektedir, dediğini ve böylelikle de gerçeğe dönüştü.

Kendisini parasının olduğunu probleminin olmadığını belirtti.

Kendisini güzel sözlerle kandırdığını dile getirdi. Nergis Hanım'a Babadan kalan miras almak amacıyla annesinin yanına nişanı olarak tanıştırılan olsa kendisine kalan parayı Hüseyin Bey'e verdiğini söyledi.

Nişan yapıldı evlenelim denildiğinde ise Nergiz Hanım'a ben evliyim cevabını verdi. Yayına bağlanan Hüseyin Bey; her şeyi inkar etti. Hüseyin Bey'in şimdiye kadar 5 defa evlendiği ortaya çıktı.

Hüseyin Zorlu Hangi Partiden?

63 yaşındaki Hüseyin Zorlu, katılmış olduğu Esra Erol programında bir partinin Belediye Başkan Yardımcısı olduğunu dile getirmişti. Anadolu Birliği Partisi İl Başkan Yardımcısı olduğunu ifade eden Zorlu, kendisine karşı yapılan suçlamalara canlı yayında cevap verdi. Anadolu Birliği Partisi Bedri Yalçın ise yayına katılarak bu konular hakkında bilgisi olmadığını ifade ederek, Hüseyin Zorlu'nun bundan sonra Parti ile ilişkisinin kesileceğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER