Hekimoğlu 44. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kanal D ekranlarında salı akşamları izleyicinin karşısına çıkmaya devam eden Hekimoğlu dizisinin 44. yeni bölümünde neler yaşanacak merakla bekleniyor.

Hekimoğlu 44. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kanal D ekranlarında salı akşamları izleyicinin karşısına çıkmaya devam eden Hekimoğlu dizisinin 44. yeni bölümünde neler yaşanacak merakla bekleniyor. Dizinin final öncesi 7 bölümü kaldı sadece. Kanal D açısından final kararı kesin bir şekilde verildi fakat dizinin dijital platformda devam etme ihtimali de var ve görüşmelerin bu yönde devam ettiği bilgisi de paylaşılmıştı.

Memoli'nin kararı ateşi zor duruma sokacak! Yeni bir donör bulunduğunu ateşten gizli bir biçimde hasta yakınlarına söyleyen Memoli ipin ucuna geliyor.

Hekimoğlu 44. Bölüm 2. Fragmanı İzle

Diğer taraftan dizinin yeni bölümünde ekibi zor bir karar bekleyecek, lösemili genç bir hastaya ilik nakli yapılması gerekecek ve iyiliği uyumlu olan kardeşten nakil yapıldığı esnada küçük kardeş de enfeksiyon olduğu belirlenecek, enfeksiyon bütün planları altüst edecek ve Hekimoğlu ile ekibinin doğru seçeneği bulup zor kararı vermesi gerekecek.

Timuçin Esen'in harika oyunculuk performansı ile adeta ekranda resital verdiği Hekimoğlu dizisinin dijital platformda devam edebileceğine yönelik değerlendirmeler, görüşmelerin yapıldığının ortaya çıkması ile bir umut ışığı doğurdu. Hekimoğlu'nun dijitalde de yayın hayatına devam edecek olması sevenlerini şimdiden sevindirmiş bulunuyor.

Hekimoğlu dizisi 44.yeni bölümü ile bu akşam saat 20:00'da Kanal D ekranlarında olacak, yeni bölümü sakın kaçırmayın!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER