Masumlar Apartmanı 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizilerinden Masumlar Apartmanı harika hikayesi ve mükemmel oyunculuk performansları ile ilgili izleyicilerini fazlası ile etkilemeye gelecek bu akşam.

Masumlar Apartmanı 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizilerinden Masumlar Apartmanı harika hikayesi ve mükemmel oyunculuk performansları ile ilgili izleyicilerini fazlası ile etkilemeye gelecek bu akşam. Safiye'nin artık evdeki en mantıklı kişi olabileceğini düşünmek pek mümkün olmayacak, fakat dizinin 26. Bölümünde Gülben'in radikal kararları sonrasında yaşamış olduğu harika değişim ile anında izleyiciyi endişelendiren halleri, Safiye'nin bile normal görünmesine sebep olacak.

Salı akşamları TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam eden masumlar apartmanı dizisinin ekranlara geldiği ilk günden itibaren zirveden düşmeyen projesi, bu akşam 28. bölümü ile ekranlara gelecek. Gerçek bir hayat hikâyesinden uyarlanmış olan Masumlar Apartmanı, çarpıcı yaşam öyküleri ile yine seyircileri ekran başına toplayacak. Yeni bölümü merak içerisinde ve heyecanla bekleniyor.

Masumlar Apartmanı 28. Bölümde Neler Olacak?
 

  • İnci daha Han'ın psikiyatristin odasında atmış olduğu kahkahalarım etkisinden tamamen kurtulamamışken, Han'ın gayet rahat tavırlar sergilemesi karşısında daha fazla endişelenecek,
  • Gülben, öğlen uykusunda yine altına kaçıracak fakat şimdi de radikal bir karar alacak, Bu karar ise yalnızca Gülben'i değil aynı zamanda evdeki bütün dengeyi sarsar,
  • Safiye, Gülben'i almış olduğu kararından döndürmeye uğraşırken, ham ile İnci gelir. Neriman'ın odasında kişilikti olduğunu öğrenmeleri ve büyük bir krizin başlangıcı olacak.
  • Evde artık herkesin arası gergin bir hal almış iken Neriman'ın beklenmedik planını devreye sokması ise daha büyük problemleri beraberinde getirecek.

Masumlar Apartmanı 28.yeni bölümü ile bu akşam saat 20:00'da TRT'1 de!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER