Netflix Aşk 101 ikinci sezonu ne zaman başlayacak?

​​​​​​​Aşk 101 2. Sezon açısından geri sayıma girdi. Geçtiğimiz nisan ayı içerisinde ekranlara gelen Aşk 101 2. Sezonu heyecanla bekleniyordu. Özellikle de dizide başrol oyuncusu Selahattin Paşalı'nın Instagram Platformu uygulaması üzerinden yapmış olduğu paylaşım ile çekimlerin tamamlandığı açıklandı. Bu gelişmelerden sonra gözler yeni sezonun ne zaman başlayacağına çevrildi.

Netflix Aşk 101 ikinci sezonu ne zaman başlayacak?

Aşk 101 2. Sezon açısından geri sayıma girdi. Geçtiğimiz nisan ayı içerisinde ekranlara gelen Aşk 101 2. Sezonu heyecanla bekleniyordu. Özellikle de dizide başrol oyuncusu Selahattin Paşalı'nın Instagram Platformu uygulaması üzerinden yapmış olduğu paylaşım ile çekimlerin tamamlandığı açıklandı. Bu gelişmelerden sonra gözler yeni sezonun ne zaman başlayacağına çevrildi.

Peki Aşk 101, 2. sezon ne zaman başlayacak?, Aşk 101 , 2. yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? İşte tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası bu makalede okurlarını bekliyor.

1990’lı senelerde yaşayan bir grup gencin hikayesini ekranlara taşıyan Aşk 101 isimli yapımın 2. Sezonunun ne zaman başlayacağı ile ilgili özellikle de son zamanlarda arama motorlarında çeşitli araştırmalar yapılmaktadır.

Netflix film izleme platformunda seyirci ile bir araya gelen Aşk 101 isimli dizinin yeni dönemine dair çeşitli ipuçları gelmeye başladı. Özellikle de dizide Osman karakterine hayat veren Selahattin Paşalı son zamanlarda sosyal medya uygulaması üzerinden bir paylaşım yaptı. Bu paylaşıma göre çekimler tamamlandı. Peki ama çekimler tamamlandı ise ikinci sezon ne zaman başlayacak. İşte bu dizinin hayranları bu soruların cevaplarını merak etmektedir.

Aşk 101 İkinci Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Sevenleri tarafından Heyecanlı bir şekilde beklenilen Aşk 101 dizisinin ikinci dönemine yani sezonuna dair fragman henüz ekranlara gelmedi. Tanıtım henüz gerçekleşmediği için yeni sezon tarihi de netleşmedi. Fakat dizinin başrol oyuncusu Selahattin Paşalı'nın sosyal medyada yapmış olduğu paylaşım, 2. Sezon çekimlerinin tamamlandığı ipuçlarını verdi. Netflix film izleme platformu tarafından fragman yayınlandığı zaman bu haberde görmek mümkün olacaktır.

Peki Aşk 101 1. Sezonda Neler Yaşandı?

  • Okulda ortalığı karıştıran Eda, Osman, Sinan, Kerem okuldan atılmamak amacıyla tek çıkar yollarının, öğretmenleri burcu olduğunu fark eder.
  • Yukarıda isimleri sayılan grup, Işık'ında yardımı ile Kemal ve Burcu’nun bir rock konserinde bir araya gelmesini kolaylaştırır, konserden hemen sonra Kemal, Burcu’yu evine bırakmayı teklif etti.
  • Sinan, Işık’a açılma hususunda tereddüt  Yaşar.
  •  Eda Kerem ile arasına mesafe koymaya çalışır.
  • Burcu ve Kemal ise aralarındaki duygusal çekimin farkına varır.
  • Işık, Eda’yı düşlerinin peşinden gitmeye teşvik eder.
  • Grup, Tuncay’ı sınayacak ve onun Burcu’yu gerçekten de hak etmediğine karar verecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER