Şarkıcı Kibariye Uçakta Fenalaştı!

Ses analistleri tarafından yapılan çeşitli inceleme ve değerlendirmelere göre kibariye'nin sesi şu anda Türkiye'de yaşayan hatta Avrupa'ya hükmeden ne kadar çok ses sanatçısı varsa hepsinin arasında bir gelecek dereceye sahip.

Şarkıcı Kibariye Uçakta Fenalaştı!

Ses analistleri tarafından yapılan çeşitli inceleme ve değerlendirmelere göre kibariye'nin sesi şu anda Türkiye'de yaşayan hatta Avrupa'ya hükmeden ne kadar çok ses sanatçısı varsa hepsinin arasında bir gelecek dereceye sahip. Bu derece önemli bir sese sahip Kibariye son zamanlarda yapmış olduğu çeşitli konuşmaları ve paylaşımlarla gündeme geliyordu fakat en son gündeme gelmesine sebep olan durum ise bir hayli üzücü...

İstanbul'dan İzmir'e gitmek amacıyla uçağa binene Kibariye Bir anda fenalaştı. Nefes almakta zorluk çeken ünlü şarkıcıya ilk müdahaleyi ise kabin ekibi gerçekleştirdi. Sevenlerini bir hayli korkutan ünlü şarkıcı kibariye'nin sağlık durumunun ise iyi olduğu bilgisi paylaşıldı.

Arabeskin kraliçesi lakabı ile tanınan Kibariye, İstanbul'dan İzmir'e gitmek amacıyla uçağa bindi ve fenalaştı. Nefes almakta güçlük çeken Kibariye ilk müdahale, kabin ekibi tarafından yapıldı.

Sağlık Ekibi İlgilendi

Uçuştan sonra havalimanı sağlık ekipleri tarafından konserleri yerine getirilen ünlü şarkıcı kibariye'nin, valizlerini yer hizmetleri görevlileri yardımı ile aldığı öğrenildi.

Sevilmek Çok Güzel!

Yolcuların yoğun bir ilgi gösterdikleri ve geçmiş olsun dilekleri ile karşılaşan ünlü şarkıcı Kibariye, "sevilmek çok güzel şey, teşekkür ederim, sizleri seviyorum" diyerek hava alanından ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER