Seni Çok Bekledim 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı

Özcan Deniz ile İrem Helvacıoğlu ikilisinin başrollerini paylaştıkları seni çok bekledim dizisi, Star TV ekranlarında cuma akşamları izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.

Seni Çok Bekledim 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı

Özcan Deniz ile İrem Helvacıoğlu ikilisinin başrollerini paylaştıkları seni çok bekledim dizisi, Star TV ekranlarında cuma akşamları izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.

Seni çok bekledim dizisinin bu akşam saat 20:00’ da Atv'de 7 yeni bölümü ekranlardaki yerini alacak. Seni Çok Bekledim dizisinin bu akşam ekranlara gelecek olan bölümün sonuçları da oldukça önem taşıyor. Dizinin ilerleyebilmesi ve ayakları üzerinde durabilmesi amacı izleyicinin ilgisini çekmesi ve resimlerini de yükseltmesi gerekir. Fakat Cuma çok zor bir gün olduğu için seni çok bekledim dizisi oldukça zorlamaya devam ediyor.

Ramo dizisinin yeni bölümü koronavirüsü problemleri sebebiyle bu hafta yetişmedi yani Ramo dizisi bu akşam Show TV'de ekranlara gelemeyecek.

Bu dizinin olmaması diğer diziler açısından büyük bir fırsat Aslında. Bakalım seni çok bekledim dizisi bu fırsatı gerçekten de değerlendirebilecek mi? Hep birlikte bu akşamki yeni bölümü izledikten sonra yarın sabahtan itibaren reyting neticelerine göre daha kesin bir şey söylemek mümkün olacaktır.

Seni Çok Bekledim 7. Bölümde Hangi Gelişmeler Yaşanacak?

  • Selo, hapishaneye girince Kadir, Onun oğlu Umut'a sahip çıkmaya çalışacak. Bir taraftan Ayliz ile beraber Umut yaşamış olduğu travmayı atlatması açısından çabalarken, Diğer taraftan da aile olmanın provasını yaparlar.
  • Kadir, Ayrıca büyük bir sürpriz yapma hazırlığı içerisindedir. Ayliz, bomboş bir evde karşına çıkacak olanlardan habersiz bir şekilde kendini büyük bir kararın arifesinde bulacaktır.
  • Cemal, Erol'un ifade ile Selon’un içeriden (cezaevinden) çıkamayacağından Emindir. Oysaki Erol'un aklında bambaşka bir plan daha vardır. İsmet'e cemalin talimat vermesi ile beraber onun açısından gizli araştırmalar gerçekleştirirken, aradığını Bizzat kendi evinde gizli olduğunu öğrenecektir. Karısı Songül ise kızının saklamış olduğu gerçeklerle yüz yüze gelecektir.

Seni çok bekledim dizisi bu akşam 7. yeni bölümüyle saat 20:00’ da Star'da!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner19

banner22