Serdar Ortaç'a Ahmet Kaya Tepkisi: Sen Adam Değilsin?

Kız arkadaşı Seçil Gür ile beraber bir mekandan çıkan Serdar Ortaç, yoldan geçen bir vatandaşın, "Ahmet kaya'ya o hareketi yaptın ya, sen adam değilsin!" demesi ile ne yapacağını şaşırdı.

Serdar Ortaç'a Ahmet Kaya Tepkisi: Sen Adam Değilsin?

Kız arkadaşı Seçil Gür ile beraber bir mekandan çıkan Serdar Ortaç, yoldan geçen bir vatandaşın, "Ahmet kaya'ya o hareketi yaptın ya, sen adam değilsin!" demesi ile ne yapacağını şaşırdı. Ortaç, 1999 senesinde Ahmet Kaya'nın Kürtçe şarkı söylemesini tepki göstermiş ve seneler sonra pişman olduğunu dile getirmişti ve özür dilemişti fakat özür dilemesine rağmen vatandaşın Serdar ortaç'a Ahmet Kaya tepkisi dinmek nedir bilmiyor.

Uzun zamandır meslektaşı Seçil Gür ile beraber olan Serdar Ortaç, önceki akşam sevgilisi ile beraber bebekteki bir mekandan çıkarken ekranlara yansıdı. Ayaküstü basın mensupları ile sohbet eden Serdar Ortaç, bir vatandaşın tepkisi ile karşılaştı ve o an ne yapacağını şaşırdı.

Serdar Ortaç'ın Hayatını Ben Kaleme Alacağım

Mekanda kapanış saati olan 19:00' a kadar kalan ikili, çıkışta ise basın mensuplarının sorularını cevapladı. Serdar Ortaç'a "Hayatınızın film olmasını ister misiniz?" Şeklinde bir soru yöneltildi. Araya giren Seçil Gür, "ben yazacağım Serdar'ın hayatını" şeklinde açıklama yaptı. Ünlü popçunun değişken bir ruh hali olduğunu dile getiren bücür, "üç kişi ile yaşıyorum" şeklinde espri yaptı.

Sen Adam Değilsin!

Serdar Ortaç, gazetecilerin sorularını cevaplarken; yoldan geçen bir vatandaş, ünlü şarkıcıya "Ahmet kaya'ya o hareketi yapsın ya virgülle sen adam değilsin!" Şekilde bağırdı. Serdar Ortaç, uzaklaşan adamın arkasından "yapma be abi, yapma be abi" diye seslendi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER