Seren Serengil Bekaret İtirafı!

Televizyon ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam eden sefirin kızı dizisinin hayran kitlesinden Seren serengil'e büyük bir tepki geldi.  Meşhur bekaret olayı yine gündeme geldiği. Seren Serengil bekaret olayı nedir? Sefirin kızı Hayranlarım neden Seren serengil'e tepki gösterdi?

Seren Serengil Bekaret İtirafı!

Televizyon ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam eden sefirin kızı dizisinin hayran kitlesinden Seren serengil'e büyük bir tepki geldi.  Meşhur bekaret olayı yine gündeme geldiği.

Seren Serengil bekaret olayı nedir? Sefirin kızı Hayranlarım neden Seren serengil'e tepki gösterdi?

Işte tüm Bu soruların cevapları ve çok daha fazlası bu makalede…

Polemiklerin kadın olarak da bilinen Seren Serengil bu sefer gerçekten de baltayı taşa vurdu. Bir kanalda magazin yorumculuğu yapan Seren serengil, son zamanlarda ortaya atmış olduğu iddiaları laf gündemden düşmek nedir bilmiyor. Fakat bu sefer fena tepsi altı. Seren Serengil öyle bir iddia öne sürdü ki seyirciyi adeta çileden çıktı.

Seren Serengil, sefirin kızı dizisinin sıkı takipçisiydi. Pazartesi Akşamları star TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam eden sefirin kızı dizisinin izlendiği anları Instagram hikayesinde devamlı paylaşıyordu. Ancak dizinin eski oyuncusu Neslihan Atagül ile ilgili ortaya atmış olduğu fena bir iddia bu sefer gerçekten de Seren Serengil'in tepki almasına sebep oldu. Bu durum ise izleyicinin büyük bir tepkisine yol açtı

Peki Seren Serengil Ne Dedi?

Neslihan Atagül, bilindiği gibi geçirgen bağırsak sendromu hastalığı sebebiyle sefirin kızı dizisinin oyuncu kadrosundan ayrılmak zorunda kalmıştı. Nare karakterine hayat veren başarılı oyuncunun hastalığı sebebiyle diziden ayrılması hayranlarını Bir Hayli üzmüştü. Neslihan Atagül'ün diziden ayrılmasından sonra diziye Tuba Büyüküstün, mavi karakteri ile katılım sağlamıştır. Ancak seyirci bu durumu kabul etmemiş ve dizinin reytingleri her geçen gün biraz daha düşmeye başlamıştı.

Seren Serengil ise, Neslihan Atagül'ün edilen zaten çıkmak istediğini ve tazminat ödememek amacıyla rahatsızlığını bahane ettiğini öne sürdü.

Bunu duyan Neslihan Atagül hayranları ise Seren serengil'e sosyal medya hesapları üzerinden çok büyük bir Tepki göstererek adeta linç etmeye başladı. Seren serengil'e tepki gösteren Neslihan Atagül hayranları bu sefer gündeme 'bekaret olayını' getirdiler. Neslihan Atagül iftira atmakla suçlanan Seren serengil'e bir röportaj esnasında söylemiş olduğu bekaret açıklamasını hatırlatı. Bunun üzerine pek çok sosyal medya kullanıcısı, Seren Serengil'in bekaret açıklamasını merak edip araştırmaya başladı.

Seren Serengil'in Bekaret Konusu Nedir?

1995 senesinde Seren Serengil, vermiş olduğu bir röportajında 'Bakire misin?' sorusu üzerine 'Hayır bakire değilim, yıllar önce bekaretimi kaybettim, ismini veremem çok ayıp olacak, ünlü birisi, çevresinde de bir yığın kadınlar vardır. Annem 2 yıl sonra duyduğu' İyi halt ettin değil mi? Yakışıyor mu sana? şeklinde kızmıştı. Annem beni hiçbir zaman büyümüş olarak görmedi ve bu sebeple de cinselliği de seksi de annemle konuşamadım. Zaten beni büyümemiş gördüğü için ona bir isyandı ilk cinselliği yaşamak. ifadelerini kullanmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER