Ünlü Oyuncu Bergüzar Korel 3. Kez Hamile!

Ünlü oyuncular Halit Ergenç ile Bergüzar Korel 2009 senesinde Nikah Masasına oturmuştu. Evliliklerinden ilk oğulları Ali 2010 senesinde kucaklarına alan ikili, ikincioğulları Han'a geçen sene Mart ayında kavuşmuştu.

Ünlü Oyuncu Bergüzar Korel 3. Kez Hamile!

Ünlü oyuncular Halit Ergenç ile Bergüzar Korel 2009 senesinde Nikah Masasına oturmuştu. Evliliklerinden ilk oğulları Ali 2010 senesinde kucaklarına alan ikili, ikincioğulları Han'a geçen sene Mart ayında kavuşmuştu. Geçen aylarda "3. çocuk düşünüyor musunuz?" Sorusuna, "olursa kabulümüz... seve seve…" yanıtını veren ünlü oyuncu Bergüzar Korel' den müjdeli bir haber daha geldi. Korel, sosyal medya hesabından yapmış olduğu bir paylaşım bile 3. defa hamile olduğunu hayranları ile paylaştı.

Bergüzar Korel 3. Kez Anne Oluyor

Mutlu evlilikleri devam eden çiftin bir müjdeli haber daha geldi. 38 yaşındaki Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından yapmış olduğu bir gönderi ile 3. defa anne olmaya hazırlandığını açıkladı.

Hamile Olduğumu Öğrendim

Sürpriz bir hamilelik haberi aldığını ve bu nedenle de dijital bir platformda rol alacağı diziye veda etmek zorunda kaldığını dile getiren güzel oyuncu, konu ile ilgili şunları söyledi:

"Sete çıkmaya hazırlanırken ailecek de bizi çok şaşırtan bir sürpriz ile karşılaşarak, hamile olduğumu öğrendim. Hamile olmam projeye devam etmeme engel değilken, artan vakalar yüzünden Çekimlerimizi ileri bir tarihe attığımızda maalesef fiziksel değişimin karakteri ve projemize uygun olmayacağı için aylardır Üzerinde çalıştığımız işimizi erteleme kararı almak zorunda kaldık. "Şeklinde açıklamalarda bulundu.

Bir taraftan minik bebeğimiz, bir yandan da çok kıymetli insanlar ile büyük bir emek vererek, Üzerinde çalıştığımız bu projeye veda etmek... benim için hiç kolay değil...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER