Ünlü Şarkıcı Coşkun Sabah Tavuk Çiftliği Kurdu!

Ünlü şarkıcı Coşkun Sabah, arkadaşı Özkan özadalı ile beraber, Eskişehir'in Tepebaşı ilçesine bağlı emirceoğlu Mahallesinde yaklaşık 1 milyon TL harcayarak 1780 metrekarelik tavuk çiftliği açtı.

Ünlü Şarkıcı Coşkun Sabah Tavuk Çiftliği Kurdu!

Ünlü şarkıcı Coşkun Sabah, arkadaşı Özkan özadalı ile beraber, Eskişehir'in Tepebaşı ilçesine bağlı emirceoğlu Mahallesinde yaklaşık 1 milyon TL harcayarak 1780 metrekarelik tavuk çiftliği açtı. 15000 tavuk ile yumurta üretimine başladığı ve tesisin açılışına katılan Coşkun Sabah, arkadaşı ve aynı zamanda ortağının tavsiyesi ile bu işe girdiğini açıklayarak, "Ortağım Özkan bey bana fikir verdi. Bunun Güzel bir meslek olduğunu, hakkı ile yapıldığı zaman sonuç alacağımızı söyledi. İyi ki de yapmışım şeklinde konuştu. Burada 15000 tavuk var şu anda, Bu sektöre girdiğim için oldukça mutluyum. Devletimizin de hayvancılığı çok büyük bir ilgisi ve desteği var. Eskiden" hani Coşkun var ya, besteci Coşkun "derlerdi şimdi ise yumurtacı Coşkun diyecekler" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Sanatçı arkadaşlarının, yapmış olduğu bu işe özelliklerini dile getiren ünlü sanatçı Coşkun Sabah, bu iş aslında küçük bir şaka ile başladı ve özellikle de sanatçı dostlarım imrendi bu işe şeklinde konuşabilirim. Şeklinde konuştu. Çok olumlu buluyorlar, pandemi ile beraber artık müzisyenlik, sanatçılık, şarkıcılık bitti. Hayatımızın bir başka türlü idame olması şart. Daha da ileri gitmeyi düşünüyorum. Ortağım Özkan bey ile beraber ihracat da düşünüyoruz.

Müzisyenlik tabii ki bitecek değil fakat bundan sonraki süreç içerisinde müzisyenlik faaliyetleri ile beraber Artık yumurta sektörüne de adım attık, daha da başarılı olmak için çalışacağız şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER