Corona Virüsünü 41 Saatte Etkisiz Hale Getiren Mucizevi Yöntem Nedir?

Koronavirüsü ile mücadele etkin bir şekilde sürdürülürken bu amaç doğrultusunda bitkisel ürünlere olan talep son derece artış gösterdi.

Corona Virüsünü 41 Saatte Etkisiz Hale Getiren Mucizevi Yöntem Nedir?

Koronavirüsü ile mücadele etkin bir şekilde sürdürülürken bu amaç doğrultusunda bitkisel ürünlere olan talep son derece artış gösterdi. Başta zencefil olmak üzere Doğanın insan yaşamına sunmuş olduğu imkanlar ile koronavirüsü ile mücadele etmenin mümkün olduğunu dile getiren Profesör Dr Erdem Yeşilada, doğru Bitkisel karışımlar ile Corona virüsünün boğazdan akciğere inmeden 41 saat içinde etkisiz hale getirebileceğini Açıklıyor.

Profesör Dr Erdem Yeşilada yapmış olduğu açıklamada bitkiler aleminde Önemli olan maddeler grubunda yapılan çeşitli çalışmalarla polifenol ve fenolik maddeler olduğu ortaya çıkmıştır. Bitkiler aleminde çok yaygın bir şekilde tükettiğimiz Sebze ve meyvelerde yaygın, yani tükettiğimiz meyve ve sebzelerde yaygın bir şekilde bazı bitki ekstrelerinde de yaygın Dolayısıyla bu formülün esas ana yapısı bir besin desteği olarak polifenollu taşıyor. Fenolik maddeler ise laboratuvar ortamında covid-19 virüsünü 41 saat süreyle gelişimini engellediği ve öldürdüğü ortaya çıktı. dedi.

Covid-19 Virüsüne Karşı Doğal Yöntemler!

Koronavirüsü ağız ya da burun yolu ile bir insandan bir başka insana geçtiğinde akciğerlere inildiği takdirde artık yaşam mücadelesi çok daha kritik bir aşamada geçecektir. Önemli olan virüsünün henüz ağız ya da burunda iken etkisiz hale getirilmesi ve ciğere inmesinin önüne geçilmesidir. Böyle olduğunda 41 saat içerisinde Corona virüsünü ağız ve burun kanalları ile akciğerlere inmeden ortadan kaldıran mucizevi yöntemlere başvurmaktadır. içerisinde bulunan nar ekstresi, zerdeçal ile zencefilin koronavirüsü pozitif olan hastalarda uygulandığında 3 gün süre içerisinde Corona virüsünün tamamı ile yok edildiği ortaya konulduğu nokta koronavirüsü bütün dünyaya kan kustururken yalnızca aşı çalışmaları ile bilimsel olarak bu virüs ile mücadele edilmesi gerektiği ile ilgili genel bir kanı vardır. Fakat laboratuvar ortamında normal hücrelere herhangi bir şekilde olumsuz bir etki yapmadan doğrudan Corona virüsünü 41 saat içerisinde etkisiz hale getiren çeşitli doğal karışımlar ve yöntemlerin olduğunu unutmamak da fayda olacaktır. Şeklinde açıklamalarda bulunan Profesör Dr Erdem Yeşilada, Özellikle de Bağışıklık sisteminin güçlü kılınması amacıyla çeşitli karışımlarını yine aynı şekilde insan hayatı ve insan yaşamı ve insan sağlığı üzerinde oldukça mucizevi katkılar sunduğunu tutulmamalıdır şeklinde açıklamada bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner19

banner22