Bahçeli'den Çirkin Saldırıya Sert Tepki, Sabrımızı Taşırmayın!

Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı Devlet Bahçeli, Kıbrıs Rum kesiminin Limasol kentindeki bir camiye yönelik çirkin saldırısı ile ilgili çok sert konuştu.

Bahçeli'den Çirkin Saldırıya Sert Tepki, Sabrımızı Taşırmayın!

Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı Devlet Bahçeli, Kıbrıs Rum kesiminin Limasol kentindeki bir camiye yönelik çirkin saldırısı ile ilgili çok sert konuştu. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamalar da; 'Kıbrıs Rum kesiminin limasol kentindeki bir camiaya yönelik nefret dolu saldırıları şiddetle kınıyorum, Lanetliyorum. 1821 Mora ayaklanmasının 200. yıl dönümü münasebeti ile Türklere ölüm sloganları asanlar, Cami duvarlarına mavi boya ile hac resmi çizenler korkaktır, açıktır, günahkardır.' Şeklinde çok sert açıklamalarda bulundu.

Bahçeli: Korkaklık, Alçaklık…

Kıbrıs Rum kesiminin limasol kentindeki bir camiye yönelik nefret Söylemlerine içeren saldırılarının Devlet Bahçeli tarafından kınandığı konuşmalarda Bahçeli, Kıbrıs Rum kesiminin yaptığı alçaklıktır, korkaklıktır. Şeklinde konuştu.

Bahçeli: Sabrımızı Taşırmayın…

Müslüman Türk'ün kanından beslenen canibkişilerin evlatlarına, torunlarına tavsiyem, sabrımızı taşırmamalarıdır.

Tahrik ile tarihlerinden derhal vazgeçmeleridir. Çünkü ayaklanmasının rövanşı sayfası henüz görülmemiştir, bu hesap henüz kapatılmıştır.

Bahçeli: Kanımız Hala Yerdedir, Günü Geldiğinde Hesabını Soracağız!

Mora ayaklanmasında şehit edilen, dehşet ve şiddeti tüneline sokularak hayatlarını kaybeden Müslüman Türklere Allah'tan rahmet diliyor, hepsini saygı ve Şükran'la anıyorum şeklinde Twitter hesabından paylaşımda bulunan MHP lideri Devlet Bahçeli'nin bu paylaşımlarına binlerce beğeni geldi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER