Barış Atay'ın Annem Babam Aşı Vurulmaya Gitti, Aşı Yok Söylemine Sağlık Bakanlığı Ne Cevap Verdi?

Hdp'den Hatay milletvekili seçilen, Daha sonrasında ise HDP'den istifa edip Türkiye işçi partisine geçen Hatay milletvekili Barış Atay, sosyal medya hesabı üzerinden sağlık bakanı Fahrettin Koca'yı da etiketleyerek "annem ve babamın aşı sırası geldiği, randevularını aldılar, hastaneye gittiler, Bil bakalım ne yok? Evet, Doğru bildin, aşı yok' biçimindeki yapmış olduğu paylaşıma Sağlık Bakanlığı tarafından cevap geldi

Barış Atay'ın Annem Babam Aşı Vurulmaya Gitti, Aşı Yok Söylemine Sağlık Bakanlığı Ne Cevap Verdi?

Hdp'den Hatay milletvekili seçilen, Daha sonrasında ise HDP'den istifa edip Türkiye işçi partisine geçen Hatay milletvekili Barış Atay, sosyal medya hesabı üzerinden sağlık bakanı Fahrettin Koca'yı da etiketleyerek "annem ve babamın aşı sırası geldiği, randevularını aldılar, hastaneye gittiler, Bil bakalım ne yok? Evet, Doğru bildin, aşı yok' biçimindeki yapmış olduğu paylaşıma Sağlık Bakanlığı tarafından cevap geldi. Sağlık Bakanlığı tarafından Barış Atay yeni paylaşımına yönelik yapılan açıklamada "konu ile alakalı detayları ve iletişim bilgilerimizi direkt mesaj üzerinden iletebilir misiniz?" İfadeleri bulundu.

Gerek Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde gerekse de meclis dışında iktidara karşı yapmış olduğu sivri çıkışlarla adından sıklıkla söz ettiren Türkiye İşçi Partisi Hatay milletvekili Barış Atay, şimdilerde ise covid-19 aşısı ile alakalı yapmış olduğu paylaşımları adından söz paylaştı.

Barış Atay, sosyal medya hesabı üzerinden sağlık bakanı Fahrettin Koca'yı etiketleyerek anne babasının aşı sırasının geldiğini, sıralarını aldıktan sonra hastaneye gittiklerini fakat hastanede covid-19 aşısının bulunmadığını paylaştı.

Sağlık Bakanlığından Türkiye İşçi Partisi Hatay milletvekili Barış Atay'a Cevap Geldi!

Barış Atay'ın Twitter hesabından yapmış olduğu açıklamaların ardından Sağlık Bakanlığı'ndan jet hızıyla yanıt geldi. Sağlık Bakanlığı'nın resmi sosyal medya hesabından gönderinin altına yapılan yolunda "Barış Bey, konu ile alakalı detayları ve iletişim Bilgilerinizi direkt mesaj üzerinden iletebilir misiniz?" Ifadeleri yer aldı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan sağlık bakanı Fahrettin koca ise Biontech aşısının ne zaman başlayacağı ile ilgili soruya cevap verirken, aşısı büyük bir ihtimal önümüzdeki birkaç gün sonra başlayacak. Lojistik ile alakalı hazırlıklar artık tamamlandı bir açısının şu an Türkiye'ye geldiği doz miktarı 2,8 milyon oldu. Önümüzdeki 1 hafta 10 gün içerisinde ise 4.5 milyjnw tamamlanmış olacak." şeklinde açıklamalarda bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner19

banner22