Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Hala Darbeden Medet Umuyorlar!

Cumhurbaşkanlığı iletişim başkanı Fahrettin Altun, yapmış olduğu açıklamada; gece yarısı 104 amiralin yayınlamış oldukları montrö boğazlar sözleşmesi bildirisinin sonrasında siyasilerden gelen açıklamaları çok sert bir tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Hala Darbeden Medet Umuyorlar!

Cumhurbaşkanlığı iletişim başkanı Fahrettin Altun, yapmış olduğu açıklamada; gece yarısı 104 amiralin yayınlamış oldukları montrö boğazlar sözleşmesi bildirisinin sonrasında siyasilerden gelen açıklamaları çok sert bir tepki gösterdi. Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım, "ortak oldukları en önemli nokta hakkın ve halkın karşısında olmak. Aziz milletimizin hiçbir zaman icazet alamadıkları için en ufak darbe söylentisine bile heyecanla el sallıyorlar. Hala darbeden Medet umuyorlar." Şeklinde ifadeler kullandı.

Cumhurbaşkanlığı iletişim başkanı Fahrettin Altun, 104 emekli amiralin gece yarısı montrö boğazlar sözleşmesi ile alakalı yayınlamış oldukları bildiri ile ilgili Twitter hesabından çeşitli açıklamalarda bulundu.

Fahrettin Altun'un Konu İle İlgili Açıklamaları Şöyle:

Ortak oldukları en önemli husus, hakkın ve halkın karşısında olmak nokta Aziz milletin izleri hiçbir zaman icazet alamayacaklarını bildikleri için, en ufak bir darbe söylemine dahi hemen el sallıyorlar. Hala darbeden Medet umuyorlar, bir kerede milli iradeden ve demokrasiden yana olun!

Fahrettin Altun: Beyhude Heveslerin Peşine Düşmeyin!

Türkiye, uzun seneler boyunca darbe heveslisi Bu zihniyetten çok çekti. Her fırsatta halkımızın iradesini silahların gölgesinde mahkum etmeye çalıştılar. Milletimize adeta uşakları gözüyle baktılar. Hala bir yerlerden darbe ümidi bekliyorlar. Beyhude heveslerin peşine düşmenin ünlem şeklinde çeşitli çarpıcı açıklamalarda bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner19

banner22