İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan Çarpıcı Açıklamalar!

Katılmış olduğu bir etkinlikte Ortadoğu ülkelerine ve Suriye'de meydana gelen insanlık dramına değinen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Avrupa ülkelerine sitemde bulunarak, ve çok güzel takım elbiseleri miz var giymeye devam edelim.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan Çarpıcı Açıklamalar!

Katılmış olduğu bir etkinlikte Ortadoğu ülkelerine ve Suriye'de meydana gelen insanlık dramına değinen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Avrupa ülkelerine sitemde bulunarak, ve çok güzel takım elbiseleri miz var giymeye devam edelim. Avrupa'da şaşaalı toplantıları yapalım ve, bittikten sonra Neşe ile Hayatımıza devam edelim. Bu çocukların hakkını Dünya nasıl ödeyecek? '' 'Mış' gibi yaparak ödeyemeyiz. Avrupa Vur Patlasın, çal oynasın devam etsin. Kusura bakmayın bunları çıplak gerçekler şeklinde konuştu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Açıklamasından satırbaşları Şöyle:

Ortadoğu coğrafyası ciddi bir istikrarsızlık, ile çatışma sorunu yaşıyor o. İnsanlar suya, gıdaya, adalet ve sağlık hizmetlerine erişimde problem yaşıyor. Fakat en önemlisi Can güvenliği problemi yaşıyor. 10 sene içerisinde bu tabloda ne yazık ki Arzu edilen gelişmeyi gösteremedik. Hiçbir çabayı küçümsemiyorum. 2014 tarihinden itibaren 21000 göçmenin Akdeniz'de yaşamını kaybetmesi, daha geçen hafta Yunanistan'ın 7 göçmenin çıplak halde bırakması, 10 yılın sonrasında göç meselesinde biz bunları yaşıyorsak eğer hem atmış olduğumuz adımları hem de 21. Yüzyıl medeniyeti değerlerini sorgulamalıyız. Korunma ihtiyacı duyanların bireysel değerlendirmesi yapılmadığını kişilerin girişlerinin otomatik olarak engellenmesi uluslararası normlara uymamaktadır.

Zamanın geçmesi ile beraber, teknolojinin gelişim göstermesi ile beraber dünya Medeniyetleri Aslında insanı konuda kendisini sorguya çekmelidir şeklinde çarpıcı açıklamalarda bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu adeta gündeme damgasını vuran çeşitli açıklamalarda bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER