İmamoğlu, Bebekler İçin Hizmetlerini Erdoğan'a Gönderme Yaparak Açıkladı!

İstanbul büyükşehir belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, yeni doğan bebeklerin 4 aylık gereksinimlerini karşılayabilecek destek paketini ihtiyaç sahiplerine ücretsiz bir şekilde dağıtmaya başladıklarını dile getirdi.

İmamoğlu, Bebekler İçin Hizmetlerini Erdoğan'a Gönderme Yaparak Açıkladı!

İstanbul büyükşehir belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, yeni doğan bebeklerin 4 aylık gereksinimlerini karşılayabilecek destek paketini ihtiyaç sahiplerine ücretsiz bir şekilde dağıtmaya başladıklarını dile getirdi. Konuyla alakalı sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda, her keresinde 3 çocuk tavsiyesi veren Cumhurbaşkanı Erdoğan'a göndermede bulundu.

İstanbul büyükşehir belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, Twitter hesabından yapmış olduğu kampanya duyurusunda AK parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a dikkat çeken bir göndermede bulundu.

3 Çocuk Tavsiye Etmek Çok Kolay

Sosyal medya hesabından yapmış olduğu video paylaşımda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a göndermede bulunan İstanbul büyükşehir belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "3 çocuk tavsiye etmek kolay da masraflarını karşılamak kolay, Yeni doğan bebeklerin bütün ihtiyaçlarını 4 ay karşılayabilecek destek paketi ihtiyaç sahiplerine ücretsiz dağıtmaya başlıyoruz. Özellikle de bebek ürünleri üreticilerimizin kampanyaya desteğe davet ediyorum. Şeklinde konuştu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Yeni Hizmetini Videoda Anlattı

Twitter hesabından paylaşmış olduğu videoda, Ekrem imamoğlu'nun bu hizmeti ilk olarak vadettiği yayından bir bölüm gösteriliyor. İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu burada, paketin 4 aylık bütün gereksinimleri barındıracağını dile getiriyor. Devamında ise birçok vatandaşlığa paketin içeriği anlatılıyor. Mikrofon uzatılan bireyler ise İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı tarafından gerçekleştirilen bu yeni hizmet ile alakalı olarak görüşler paylaşıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER