Kabinede değişiklik olacak mı?

Son birkaç gündür Ankara kulislerinde sular Durulmuyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, 'kabinede değişiklik olacak mı? Sorusuna cevap verdi.

Kabinede değişiklik olacak mı?

Son birkaç gündür Ankara kulislerinde sular Durulmuyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, 'kabinede değişiklik olacak mı? Sorusuna cevap verdi. Önümüzdeki i günlerde bu durumu göreceğiz şekilde cevap veren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, aynı zamanda İstanbul sözleşmesinin feshi ile alakalı çeşitli açıklamalarda bulundu. 'AK Parti'nin siyasi çizgisi belli' ifadelerini kullanan Ünal, AK Parti'nin yeni bir metin üzerinde faaliyetlerde bulunduğunu da dile getirdi.

Kadın cinayetleri ve şiddeti ile sonuna kadar mücadele edileceğini de altını çizdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın Konuşmalarından Satır Başları Şöyle:

Değişim açısından konuşulmaya başlayınca kaçınılmaz olarak bir parça değiştiğinde sistemin tamamında bir hareketlilik meydana geliyor. 2023 senesine yönelik yalnızca parti'ye yönelik değil aynı zamanda ekibinde yeni bir düzenlemeye gidileceği zaten biliniyor. Önümüzdeki günlerde bunu çok daha net bir şekilde göreceğiz ifadelerini kullandı.

Seçilecek Kadrolar Türkiye'yi 2023 Hedefine Götürecek!

Yarın gerçekleştirilecek olan AK Parti Kongresi'ne değinen Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, kongre'de Türkiye açısından istikrar ve güven diyeceğiz. Seçilecek kadroları Türkiye'yi 2023 hedeflerine taşıyacak nokta şeklinde konuştu.

AK Parti kongresine HDP Davet edilmedi!

Gündem ile ilgili çeşitli değerlendirmelerde bulunan Ünal, Parti yönetiminde yeni birimlerin meydana getirileceğini de söyledi ve kongre için HDP'ye davette bulunmadıklarını dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner19

banner22