Lüks Araçta Uyuşturucu Madde Kullanan Eski Ak Partili, Bakın Kimlerden Özür Diledi?

Lüks yaşam tarzı ve aracında uyuşturucu madde kullanırken görüntüleyici çekilen eski AK Parti büro çalışanı Kürşat Ayvatoğlu, suskunluğunu muhalif kimliği ile tanınan Nevşin Mengü ya bozdu.

Lüks Araçta Uyuşturucu Madde Kullanan Eski Ak Partili, Bakın Kimlerden Özür Diledi?

Lüks yaşam tarzı ve aracında uyuşturucu madde kullanırken görüntüleyici çekilen eski AK Parti büro çalışanı Kürşat Ayvatoğlu, suskunluğunu muhalif kimliği ile tanınan Nevşin Mengü ya bozdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman sonradan özür dilediğini söyleyen ayvatoğlu, "karşılarına böyle çıkmak istemezdim" şeklinde konuştu.

Kendisine Kumpas Kurulduğunu İddia Etti

Sigara ve alkol kullandığını fakat bunu sosyal medyada göstermek amacıyla yapmadığını, kendisi ile ortak bir WhatsApp grubunun olduğunu bu görüntüleri oradaki diğer arkadaşlarının çekip orada burada paylaştığını ve böylelikle kendisine kumpas kurulduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanımızı Çok Seviyordum

Bu dönemdeki başarılarının zaten ortada olduğunu söyledi ve Daha sonrasında ise Ben bir lider sevdim, onun inandığı yolda hareket etmek istedim. Sayın cumhurbaşkanımızı çok seviyordum. O camia içerisinde ne görev verilirse yapma gayretim oldu. Yaşamayı da çok seviyordum şeklinde konuştu.

En İyi Hayatı Yaşamak İstiyordum

Kastamonu Belediyesi'nin 2019 yerel seçimlerinde MHP ye geçmesinin sonrasında 6 ila 8 ay boyunca çalışmadığını, olayın şoku ile şehir değiştirmek istediğini ve Ankara'ya geldiğini ve burada AK Parti Genel merkezine girmek için çabaladığını anlattı. Disiplinli olduğunu ve çok çalıştığını dile getiren ayvatoğlu, "En iyi hayatı da yaşamak istiyordum, ekonomik olarak Ankara'ya geldiğimde büyük siyasi liderler ile daha fazla temas ettiğim için benim Instagram'da oluşturmuş olduğum inanılmaz bir teveccüh artmaya başladı." şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER