Mansur Yavaş, Cumhurbaşkanı Adayı Mı Olacak?

Siyaset arenasında her zaman anketler yapılıyor. Yapılan bu anketlerde kimi siyasi parti puanını artırırken, kimi siyasi parti ise barajın altında dahi inebiliyor.

Mansur Yavaş, Cumhurbaşkanı Adayı Mı Olacak?

Siyaset arenasında her zaman anketler yapılıyor. Yapılan bu anketlerde kimi siyasi parti puanını artırırken, kimi siyasi parti ise barajın altında dahi inebiliyor. Bazı anketler vardır ki siyasi partiler haricinde siyasi kişilikleri de ele alıyor. Son zamanlarda yıldızı parlayan türk siyasi lerinden mansur yavaş ankara büyükşehir belediye başkanı olarak görev yapıyor. cumhurbaşkanı erdoğan ile istanbul büyükşehir belediye başkanı ekrem imamoğlu'nun son yapılan anketlerde geçen ankara büyükşehir belediye başkanı mansur yavaş'a, "cumhurbaşkanı adayı olacak mısınız?" sorusu soruldu. Mansur Yavaş ise bu soru karşılığında, "anket böyle diyor hemen aday mı olmam gerekiyor veya halk beğeniyor diye ortaya ama çıkmam gerekiyor? "zaten böyle bir gündem yok. böyle bir hedefimiz gerçekten yok" yanıtını verdi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Bir Televizyon Programında Sorulara Cevap Verdi

Bir gazetecinin ankara büyükşehir belediye başkanı Mansur Yavaş'a "cumhurbaşkanı adayı olacak mısınız?" sorusunu sorduktan sonra Mansur Yavaş'ın bu soruya cevaben, "Aday gösterilmek insanın nefsini okşayan ve dinlediği zaman çok hoşumuza giden bir olay. Bu kadar. Onun haricinde böyle bir hedefimiz gerçekten yok" cevabını verdi. Bunun üzerine ise gazeteci, "nasıl olmaz. bugün gördün bir ankette ilk iki sıraya çıkmışsınız. cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ı dahi geçmişsiniz birgül imamoğlu'nu da geçmişsiniz. ılk sıraya çıkmışsınız." ifadelerini kullandı.

Bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan anketlerde dahi mansur yavaş'ın son zamanlarda adı ön plana çıkıyor. Bu durum aslında kendisinin ankara büyükşehir belediyesi başkanı olarak mükemmel hizmetlere imza atmasının halk nazarında takdir toplaması olarak değerlendiriliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner19

banner22