Meral Akşener’e Şanlıurfa'da Muhteşem Karşılama

Koronavirüsü pandemisi olmasına rağmen Bütün Türkiye'yi karış karış gezmekte Kararlı olan iyi parti lideri Meral Akşener, AK Parti ve HDP'nin çekiştiği Şanlıurfa'da yüzlerce araçlık konvoy ile karşılandı.

Meral Akşener’e Şanlıurfa'da Muhteşem Karşılama

Koronavirüsü pandemisi olmasına rağmen Bütün Türkiye'yi karış karış gezmekte Kararlı olan iyi parti lideri Meral Akşener, AK Parti ve HDP'nin çekiştiği Şanlıurfa'da yüzlerce araçlık konvoy ile karşılandı. Meral Akşener, Şanlıurfa'da ilk ziyaretini Hilvan ilçesine gerçekleştirecek. Bilindiği gibi bir yılı aşkın süredir memleket gezilerine devam etmekte olan iyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in en son durağı Şanlıurfa oldu.

Burada yüzlerce araçlık bir konvoy tarafından karşılanan iyi parti lideri Meral Akşener’in burada gerçekleştireceği ziyaretler iki gün devam edecek.

Son zamanlarda Türk siyasetinde Yıldızı parlayan siyasi liderlerden biri olan Meral Akşener’in şu anda yapılan çeşitli seçim anketlerinde Partisi'nin oy oranı %13-15 bandında seyrediyor.

Esnafı, sokakları, çiftçi'yi, vatandaşları tek tek ziyaret edip durumlarını değerlendiren Meral Akşener’in Özellikle de ekonomi ile ilgili yapmış olduğu eleştiriler çok beğeniliyor.

Sosyal Medya Bu Haberle Adeta Yıkıldı!

Son seçimlerde ak parti ve HDP nin kıyasıya mücadele ettiği Şanlıurfa'da, iyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in kalabalık bir konvoy ile karşılanması, sosyal medya mecralarında da büyük bir Yankı uyandırdı. Akşener, Şanlıurfa'daki ziyaretlerinden ilkini Hilvan ilçesine gerçekleştirecek.

Meral Akşener’in Şanlıurfa'dan Sonraki Durağı Mardin Olacak

Hilvan ilçesini gezdikten sonra Eyyübiye ve Viranşehir ilçelerinde de çeşitli ziyaretlerde bulunacak olan Akşener ve iyi Parti ekibi, Daha sonrasında ise Mardin'e geçiş yapacak. Meral Akşener; Mardin'de ise Ömerli, Kızıltepe, Artuklu ve Midyat ilçelerini gezerek esnafla bir araya gelecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner19

banner22