Montrö Bildirisini İmzalayanlara Zevzek Diyen Akşener'e Yüklendi

Milliyetçi hareket partisi genel başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu.

Montrö Bildirisini İmzalayanlara Zevzek Diyen Akşener'e Yüklendi

Milliyetçi hareket partisi genel başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. 104 emekli amiralin imzalamış oldukları montrö bildirisi ile alakalı olarak açıklamalarda bulundu. Bahçeli, bildiriyi imzalayanlara zevzek şeklinde konuşan Meral akşener'e de imza atıcıların içinde iyi partilinin olması, iyi partili vekilin bildirinin altına imzamı atarım şeklinde konuşması tam bir suçüstü halidir.

104 şuursuz iyi partinin başkanı için zevktir. Bu bildiriye zevzeklik demek, su katılmamış zevzeklik bir şekilde yüklendi.

Milliyetçi hareket partisi genel başkanı Devlet Bahçeli, konuşmasının ana ekseninde 4 Nisan tarihinde emekli amiraller tarafından yayınlanan Montrö bildirisi vardı. Türkiye'ye, önce 126 büyükelçinin bildirisi yayınlanmıştır, içlerinde bulunan üyemizi kesin ihraç talebiyle disipline sevk ettik. Daha sonrasında ise 104 amiralin montro bahanesi ile yapmış oldukları bir nevi muhtırası ile sarsılmıştır bir şekilde konuşacağım MHP lideri Devlet Bahçeli Birgül açıklamalarına çok sert ifadelerle devam etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Konuşmalarını Şöyle Sürdürdü:

Bir yılı aşkın süredir beşeriyet vahim bir salgının pençesinde kıvranmaktadır. Vaka ve vefat sayısında tedirgin edici bir artış gözlenmektedir. Sağlık, her şeyin başıdır, bizlere düşen kontrollü ve tedbirli bir hayat planlaması yapmaktır. Olumsuz tesirleri en aza çekmek maksadıyla devlet ve hükümetimiz yoğun çaba harcamaktadır. Maskeyi kola değil ağıza takmak, sosyal mesafeyi tutmak, hijyene titizlikle uyumak virüsle savaşta en önemli kozumuzdur. Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER