TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Ankara'ya Kimsenin Sofrasına Oturmaya Gitmiyoruz!

Türkiye Değişim Partisi Genel başkanı Mustafa Sarıgül: 'Biz Ankara'ya kimsenin sofrasına oturmaya Birgül kimsenin sofrasında bulunmaya gitmiyoruz.' Şeklinde konuştu.

TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Ankara'ya Kimsenin Sofrasına Oturmaya Gitmiyoruz!

Türkiye Değişim Partisi Genel başkanı Mustafa Sarıgül: 'Biz Ankara'ya kimsenin sofrasına oturmaya Birgül kimsenin sofrasında bulunmaya gitmiyoruz.' Şeklinde konuştu. Kendilerine 'Ankara'da ne yapacaksınız ve kimin sofrasında olacaksınız?' Sorularına geldiğine Elazığ'da cevap veren Türkiye Değişim Partisi lideri Mustafa Sarıgül şöyle cevap verdi:

Biz buradan Gaggoşların diyarından, Elazığ'dan Diyoruz ki, biz Ankara'ya kimsenin sofrasına oturmaya, kimsenin sofrasında bulunmaya gitmiyoruz 'dedi.

Türkiye Değişim Partisi Genel başkanı Mustafa Sarıgül, bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve Partisi'nin il başkanlığı binasının açılışı için Elazığ'a gitti. İlk etapta bir otelde düzenlenen programa katılım sağlayan Mustafa Sarıgül, açıklamalarda bulundu.

Türkiye Değişim Partisi'nin ana ilkelerine vurgu yapan Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Türkiye Değişim Partisi ile siyasetin dilimi, yapılış şeklini değiştireceğiz. Siyasete o nezaketi, o Kaliteyi, o saygımı biz kazandıracağız. Unutmamak da fayda olacaktır ki demokrasi Uygar bir tartışma rejimidir. Demokrasi, kavga rejimi değildir. Biz barış içerisinde, insanlık içerisinde bütün vatandaşlarımız ile partimizin görüşlerini ve düşüncelerini paraşüt ağız. Türkiye Değişim partimiz, ülkemizdeki kutuplaşmaya, gerginliğe bir son verecek partidir. Bu nedenle anlayışlı olacağız, uzlaşmacı olacağız, adaletli olacağız diye konuştu, şeklinde konuştu.

Son dönemlerde Türkiye siyasetinde başta Ali Babacan'ın kurduğu demokrasi ve Atılım Partisi başta olmak üzere Ahmet Davutoğlu'nun kurmuş olduğu gelecek Partisi ve CHP'den ayrılan Muharrem İnce'nin başlatmış olduğu siyasi hareket ile Mustafa Sarıgül'ün kurduğu Türkiye Değişim Partisi'nin 2023 seçimlerine nasıl etki yapacağı şimdiden merak edilmeye başlandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner19

banner22