Türkmenoğlu: Türkiye'de rekor kırdık

Ak Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu 2020 değerlendirme toplantısı sonrasında yaptığı açıklamada üye çalışmaları konusunda Türkiye’de rekor kırdıklarını ifade etti.

Türkmenoğlu: Türkiye'de rekor kırdık

Ak Parti’de 2020’nin son değerlendirme toplantısı telekonferans sistemi üzerinden yapıldı. Toplantıya Ak Parti Van Milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar, İrfan Kartal Abdulahat Arvas, İl koordinatörü Alaattin Parlak, İl ve ilçe Kadın Kolları Başkanları, Gençlik Kolları Başkanları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve İlçe Teşkilat Başkanları katılım gösterdi.

Toplantıda konuşan İl Başkanı Türkmenoğlu, pandemi sürecinde dijital ortamlarda yaklaşık 48 bin kişiye ulaştıklarını belirterek, irtibat kurdukları kişilerin tamamı 65 yaş üstü olduğunu söyledi. Öte yandan 80 bin sms ile halka ulaşarak her zaman yanlarında olacaklarını ifade ettiklerini söyleyen Türkmenoğlu, Kadın kolları vasıtasıyla yaklaşık 16 bin kişiyle bir araya geldiklerini vurguladı.

Gençlik kollarıyla birlikte şehrin her köşesine salgından korunma ilanları astıklarını söyleyen Türkmenoğlu, pandemi sürecindeki yasakların aradan kalkmasıyla birlikte yüz yüze görüşmeler gerçekleştirdiklerini belirtti.

Normalleşme sürecinde rekor Türkiye’de kırarak 45 bin yeni üye çalışması yaptıklarını söyleyen Türkmenoğlu, pandemi sürecini atlattıktan sonra aktif saha çalışmalarına hız vereceklerini kaydetti.

2020 yılı içerisinde çalışmalarda emekleri olan parti mensuplarına teşekkür eden Türkmenoğlu, 2021 yılının ülkemiz için hayırlar getirmesini diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER