Fenerbahçe-Galatasaray Arasındaki Şampiyonluk Tartışmasında Gerilim Artıyor

Fenerbahçe, Mustafa Cengiz'in 28 şampiyonluk ile alakalı sarf etmiş olduğu sözlerini canlı yayında çok sert bir şekilde cevap verdi.

Fenerbahçe-Galatasaray Arasındaki Şampiyonluk Tartışmasında Gerilim Artıyor

Fenerbahçe, Mustafa Cengiz'in 28 şampiyonluk ile alakalı sarf etmiş olduğu sözlerini canlı yayında çok sert bir şekilde cevap verdi. Fenerbahçe Kulübü'nün resmi kanalı olan FB TV'de Gündem Özel programına konuk olarak konuşan Fenerbahçe'de iletişimden sorumlu yönetim kurulu üyesi Metin sipahioğlu, "1923 tarihinden itibaren bu turnuvaları bizzat ve federasyon oynat müşteri. Büyük efsanelerini katılım sağladıkları, ile adı verilen bu efsanelerini kazanmış oldukları şampiyonluklar dikkatli etmeye çalışıyorsunuz 'şeklinde ifadeler kullandı.

Galatasaray Başkanı Art Niyetli!

'Biz Galatasaray aleyhine derbiden sonraki açıklamadan sonra hiç açıklama yapmadık. Onları ise 1 saat boyunca yalnızca Fenerbahçe'yi Hedef tahtasına oturttu.' Şeklinde açıklamayı yapan Fenerbahçe kulübü cenahı, Galatasaray yönetiminin bilgisizce konuştuğunu ve art niyetli olduğunu dile getirdi.

Fenerbahçe'nin Duruşu Bellidir Ve Ortadadır!

Fenerbahçe yöneticileri tarafından yapılan açıklamalara göre; Fenerbahçe'ye Saray başkanının Fenerbahçe ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin karşı karşıya getirmeye çalışması açısından uyarmıştık. Bir yönetim anlayışı bunu bir ayda iki kez aynı şeyi yapıyorsa bu hata değil kasıttır. Misli ile cevap vereceğiz, Fenerbahçe Cumhuriyeti, rahmetli Halit Deringör'ün de ifade etmiş olduğu gibi bir gönül cumhuriyeti'dir. Fenerbahçe'nin duruşu bellidir ve ortadadır. Kim ne söylerse söylesin Fenerbahçe'ye kimse çamur atamayacak şekilde açıklamalar yapıldı.

Fenerbahçe-galatasaray arasında meydana gelen şampiyonluk tartışması bu şekilde iken, Önümüzdeki birkaç gün daha bu Tartışmanın kulislerde konuşulması bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER