Gölkentliler, Bakan'dan Van'a Stat İstedi

Vanspor’un taraftar gruplarından olan Gölkentliler, Van’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ndan stadyum talebinde bulundu. Konu ile ilgili açıklama yapan taraftar grubu ilin seçilmişlerine çağrıda bulundu.

Gölkentliler, Bakan'dan Van'a Stat İstedi

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Van’a gerçekleştirdiği ziyaret esnasında kendilerine stadyum talebinde bulunan Gölkentliler Taraftar Grubu üyeleri konu ile ilgili bir açıklama yaptı.

Yapılan açıklamada, “Dün şehrimize gelen Gençlik ve Spor Bakanı Sn. Dr.Mehmet Kasapoğlu ile Dernek Başkanımız Nevzat Aslan bir görüşme gerçekleştirdi. Şampiyonluk mücadelesi veren Vansporumuzun yeni bir stadyum ihtiyacının olduğunu ve taraftarlarımızın bu konuda kendilerinden bir müjde beklediğini Bakan beye iletti. Maalesef şuan için gündemlerinde yeni bir stadyumun olmadığını ileride bu konuyu tekrardan görüşeceklerini belirttiler. Yıllardır ülkemizin dört bir yanına birbirinden güzel stadyumlar yapılıyorken doğunun incisi Van'a üvey evlat muamelesi yapılmasına anlam veremiyoruz. Maalesef bunun tek açıklaması şehrimizdeki siyasilerin başarısızlıkları ve basiretsizlikleridir. Şehrimizin seçilmişlerini bu konuda duyarlı olmaya ve gereken adımları atmaya davet ediyoruz. Bu arada dün spor basınından Rıdvan Can dışında kimsenin olmamasını şaşkınlıkla karşıladık. Spor basınındaki emekçilerin bu denli önemli bir günde olmayışını da kamuoyunun takdirine bırakıyoruz” ifadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2021, 22:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner19

banner22