Ozan Tufan, Rojin Haspolat İle Evlendi!

Nişanlısı Rojin Haspolat ile evlenen Ozan Tufan' ın eşi ile yapmış olduğu dans sosyal medyayı adeta salladı.

Ozan Tufan, Rojin Haspolat İle Evlendi!

Nişanlısı Rojin Haspolat ile evlenen Ozan Tufan' ın eşi ile yapmış olduğu dans sosyal medyayı adeta salladı. Kariyerinin en gözde zaman dilimini yaşayan 26 yaşındaki futbolcunun dansta eşinin enerjisine yaklaşmakta zorlandığı kameralara yansıdı. Fakat, sempatik tavırları başta Ali Koç olmak üzere bütün izleyenler tebessüm bile karşıladı, düğünde Fenerbahçe ile özdeşleşmiş olan "Mohikan marşı" çaldırarak, taraftarların takdirini toplamayı başardı.

Düğünde Neler Yaşandı?

Son zamanlarda sahada Ortaya koymuş olduğu mükemmel performans ile Fenerbahçe'nin ve milli takımın adeta göz bebeği olmayı başaran Ozan Tufan, Rojin Haspolat ile hayatını birleştirdi. Nikah töreninde sevenleri ile Eğlenceli dakikalar yaşadı. 26 yaşındaki ünlü futbolcu, Düğünden önce şarkılar söylediği ve fotoğraflar çektirdi. Ozan'ın takım arkadaşları ve yakınları da düğündeki yerini aldı. Sarı-lacivertli futbolcu, imzaların atılmasından hemen sonra eşiyle beraber kendisini sahneye attı ve Eğlenceli dakikalar yaşadı.

Ozan Tufan-Rojin Haspolat Düğününde "Ah Ne Günler" Şarkısı Çalındı

Nikah salonuna Fenerbahçe ile özdeşleşmiş "Mohikan" marşı ile gelen Ozan Tufan, Rojin Haspolat ile "Ajda pekkan'dan-ah Ne Günler" şarkısı eşliğinde dans ettiğini projenin enerjisini yakalamakta bayağı zorlandığı kameralara yansıyan sempatik oyuncu Ozan Tufan'ın bu halleri Emre Belözoğlu başta olmak üzere Ali Koç ve Selçuk Şahin'in tebessüm ile karşılanması ve Cümlelerini sebep olduğu nokta Ozan ile Rojin düğünlerinde doyasıya eğlendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER