En İyi Giyim Alışveriş Siteleri Hangileri?

​​​​​​​Sokak tarzı ve kadın giyim piyasasında öncü olan BSL en çok tercih edilen alışveriş giyim sitelerinin başında gelmektedir. Sokak stili ve kadın giyim piyasasında öncü olan güçlü koleksiyon ve ürün farklılığı ile en iyi internet giyim alışveriş sitesi olma özelliğini taşımaktadır.

En İyi Giyim Alışveriş Siteleri Hangileri?

Sokak tarzı ve kadın giyim piyasasında öncü olan BSL en çok tercih edilen alışveriş giyim sitelerinin başında gelmektedir. Sokak stili ve kadın giyim piyasasında öncü olan güçlü koleksiyon ve ürün farklılığı ile en iyi internet giyim alışveriş sitesi olma özelliğini taşımaktadır.

Koton

Pek çok alışveriş işlemlerinin gerçekleştirildiği giyim siteleri arasında Koton’da bulunmaktadır. Koton 2018/2019 Müşteri deneyimini en iyi yöneten marka ödülünü kazanmayı da başarmıştır. Koton’un Hedef kitlesi oldukça geniştir ve her yaş grubuna hitap eden çeşitli ürün yelpazesine sahiptir. Koton çocuk, erkek, kadın ve aksesuar alternatifleri ile zengin bir koleksiyon sunar.

Morhipo

En iyi internet giyim alışverişi sitelerinden birisi olan Morhipo geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin memnuniyetine önem vermektedir. morhiponun kategorileri oldukça geniştir ve elbise, tunik, Pantolon, bluz, eşofman gömlek gibi pek çok giyim seçeneklerini morhipo’da bulmak mümkündür. Alışveriş sitesinde birden çok ünlü markalar mevcuttur. DeFacto gibi markalar yer almaktadır. Morhipo düzenli bir şekilde kampanya yapmaktadır. Müşterilerin memnuniyetini kazanan bu site devamlı olarak indirim ürünlerini web sitesinde yayınlanmaktadır.

Trendyol

Özellikle de son zamanlarda cep telefonumuzu açtığımızda ya da herhangi bir video izlediğimizde reklamlar araya girer. Trendyol’u görürüz ve televizyonlarda sıklıkla reklamları yapılan uygulamaların başında tabii ki de Trendyol gelmektedir. Trendyol Geçtiğimiz ay en çok alışveriş yapılan giyim  sitelerinin arasına girmiştir. Trendyol  teknolojiden giyim sektörüne kadar pek çok ürün seçeneği mevcuttur. Sitenin bu kategorileri genel itibari ile erkek, çocuk, kadın, giyim üzerinedir. Onun dışında ise Süpermarket, Kozmetik, çanta, ayakkabı gibi seçenekleri de vardır. Trendyol pek çok markayı bünyesinde barındırmaktadır. LC Waikiki, Bambi, Penti, Addax gibi önemli markaların satışını da gerçekleştirmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner19

banner22