Oppo Find X3 Pro Özellikleri Nelerdir, Fiyatı Ne Kadar?

Oppo firması, Find X3 Pro modelini çevrimiçi bir şekilde düzenlemiş olduğu Global panelde insanların beğenisine sundu.

Oppo Find X3 Pro Özellikleri Nelerdir, Fiyatı Ne Kadar?

Oppo firması, Find X3 Pro modelini çevrimiçi bir şekilde düzenlemiş olduğu Global panelde insanların beğenisine sundu. OPPO firması, yapmış olduğu açıklamaya göre; film X3 Pro’nun bir tek cam parçası kesintisiz 11 eğri biçiminde pürüzsüz bir biçimde kıldırıyor. 8,26 milimetre inceleye ve 193 gram ağırlığa sahip olan film X3 Pro cihazı, çok kolay bir şekilde cebe sığabiliyor ve ele doğal bir şekilde oturuyor. Bu akıllı cihazın, ip68 sertifikası ile toza ve suya dayanıklı olduğunu söylemekte fayda olacaktır.

Mavi renkte bulunan X3 Pro, 100 de 85 oranında Işık geçirmezlik derecesine çok hassas bir biçimde sabitlenmiş parlama önleyici mat-1 kapılanma ile beraber geliyor. Kameraların etrafına yerleştirilmiş olan çift  saten kaplama, zengin bir görüntü ve kontrast meydana gelmesini sağlıyor.

Mavi'nin yanında aynı zamanda parlak ve Siyah rengi de mevcuttur. Zengin porselen cilası, ışığı büküp telefonun zarif açılarını ön plana çıkarmayı başarıyor. Seramik biçimine benzeyen kaplama ile Yüksek kalitede bir görünüm sunar.

Oppo tarafından yapılan açıklamada; görüşlerine yer verilen oppo Global pazarlama başkanı Lie Liu, “ yeni dünyalar keşfederken aynı zamanda insanların hayatlarına uyum içerisinde eşlik etmesi açısından oppo Find X3 Pro da evrenin derinliklerinden, Gelecekten ve geçmişten ilham aldık. ‘kesme işareti şeklinde konuştu.

Oppo Find X3 Fiyatı Ne Kadar?

Ortalama 18 bin TL'den satışa sunulmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER