PS4 Fabrika Ayarlarına Nasıl Döndürülür?

PS4’ün sıfırlanması açısından PS4 fabrika ayarlarına nasıl döndürülür? Sorusu sorulmaktadır.

PS4 Fabrika Ayarlarına Nasıl Döndürülür?

PS4’ün sıfırlanması açısından PS4 fabrika ayarlarına nasıl döndürülür? Sorusu sorulmaktadır.

İşlem Basamakları Nelerdir?

Ayarlar açıldıktan sonra PSN bölümüne giriş yapılır, buradaki buton tıklandıktan sonra bir iki sayfa arasında geçiş yapılabilir. Ana PS4 sistemi olarak etkinleştir butonu mevcuttur. Bu seçeneğin devre dışı bırakılması gerekecektir.

Teknolojinin ilerlemesi ile beraber artık olun Dünyası yepyeni bir sektör olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sektörde Özellikle de kurulum ve fabrika ayarlarına geri döndürme ile ilgili çeşitli kompozisyonlar uzun bilinmesinde fayda olacaktır.

İstenildiği takdirde direkt bir şekilde bu sayfadan devre dışı bırakılması işlemlerini gerçekleştirmek mümkündür.

PS4 ana sistem olmaktan çıktığında diğer işlem basamaklarına geçiş yapılabilir. Ayarlar menüsünden sıfırlama, PS4 sistemini sıfırlama bölümü üzerinden direkt bir şekilde işlem yapılır. Oyun içerik ve ayarların silinmesi böylelikle mevcut olacak. PS4 sıfırlama işlemi tamamlandıktan sonra bilgilerin gittiğini gören kullanıcılar tekrardan kurulum yapılması gerektiğini unutmamalıdır.

Fabrika ayarlarına döndürme işlemlerinden hemen sonra yükleme işlemlerinde yapılması gerekecektir.

PS4 Kurulum Ayarları

Cihazın sıfırlanması işleminden sonra kurulum ayarlarının tekrardan yapılması talep edilecektir. Bu nedenle daha önce kurulum yapılmadıysa detaylı bilgi alınmasında fayda olacaktır.

 Kurum işlemlerinin doğru bir şekilde yapılması, sistem hızlının artışının analiz edilmesi açısından gereklidir. Sıfırlama işlemlerinden hemen sonra kurulum ayarlarının tamamlanması gerekir. Ayarların yapılmasından sonra ise kurulumun gerçekleşmesi mümkün olacaktır. Kısa bir süre içerisinde direkt bir şekilde kullanıcılar, fabrika ayarlarına dönmüş cihazlarının kullanılmasını sağlayabilirler.

Yukarıda bahsi geçen işlem basamakları eksiksiz bir şekilde tamamlandıktan sonra PS4 kurulum ayarları başta olmak üzere yap fabrika ayarlarına geri döndürme işlemleri çok sağlıklı bir şekilde ve çok pratik bir şekilde yerine getirilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner19

banner22