Türkcell Müşterileri Sevinçten Çıldıracak!

Koronavirüsü pandemisi süreci içerisinde internet kullanımında büyük bir artış yaşandı ve halen de yaşanmaya devam etmektedir. Bu sebeple çeşitli operatörler, salgın süreci içerisinde bulunmuş olduğumuz şu son zamanlarda vatandaşların yanında olmak amacıyla pek çok bedava internet kampanyasını başlattı.

Türkcell Müşterileri Sevinçten Çıldıracak!

Koronavirüsü pandemisi süreci içerisinde internet kullanımında büyük bir artış yaşandı ve halen de yaşanmaya devam etmektedir. Bu sebeple çeşitli operatörler, salgın süreci içerisinde bulunmuş olduğumuz şu son zamanlarda vatandaşların yanında olmak amacıyla pek çok bedava internet kampanyasını başlattı. Salgın ile mücadele bağlamında bedava internet avantajları sunulmaya devam etmektedir. İşte haberin tüm detayları ve çok daha fazlası bu makalede meraklılarını bekliyor.

Türkcell, her zaman olduğu gibi özellikle de pandemi süreci içerisinde bulunduğumuz bu sene içerisinde de müşterilerine pek çok bedava internet avantajını sağlamaya devam ediyor. Pek çok kullanıcısına sunmuş olduğu bedava internet avantajları aylık, haftalık, günlük bir şekilde değişiklik gösterebiliyor. Tamamen ücretsiz bir şekilde faydalanılan bu internet paketleri gerekli şartlara uyum sağlayan herkes için geçerli olmaktadır.

Koronavirüsü süreci içerisinde insanlar evlerine kapanmak zorunda kaldı. Böyle bir durumda özellikle de evden çalışmak zorunda kalan insanlar başta olmak üzere Eba uygulamaları kullanılarak ders görmek isteyen öğrencilere kadar, ya da diğer çeşitli iş kollarındaki faaliyetlerini evlerinde yürütmek isteyen vatandaşların en çok gereksinim duydukları hususların başında tabii ki internet uygulamaları gelmektedir. Tam da böyle bir konuda Türkcell, gerçekleştirmiş olduğu çeşitli avantajlar ile kullanıcılarına ve müşterilerine internet hususunda çok cömert davranmaktadır.

Nasıl Faydalanılır?

Türkcell e-fatura uygulaması özelliği ile müşterilerine 2 GB bedava internet vermeye devam etmektedir. Böylelikle müşteriler, haftalık bir şekilde bedava internet avantajlarından faydalanabiliyor. Kampanyanın geçerlilik süresi genel itibari ile senenin ilk haftası olarak belirlenmiştir. Bedava internet kazanma kampanyalarından faydalanmak isteyen kullanıcılar şubelere giderek veya telefon üzerinden e-fatura başvuru işlemlerini tamamlayabilirler. Kullanıcıların e-faturaya geçiş yapmak istedikleri takdirde eposta adreslerini yazarak 2222’ye kısa mesaj göndererek de bu tip avantajlardan faydalanmaları mümkün olmaktadır.

  • Kampanyalar katılımlar ile sene sonuna kadar devam edecektir. Belirli bir miktar yüklenen kuponları haftalık bir şekilde 4 GB'a kadar bedava internet verilmektedir.
  • Aynı zamanda Türkcell GNC Çatlat Kazan kampanyası aracılığı ile GNC uygulamasını indirerek giriş yapmayı başaran müşteriler, haftalık olarak da 2 defa yumurta çatlatma fırsatı kazanmaktadır. Tamamen ücretsiz bir şekilde kendilerine sunulan bu avantajlardan faydalanmak amacıyla özellikle de Türkcell.com uygulamaları ya da dijital hesabım uygulaması indirilerek bu fırsatlardan faydalanmak mümkün olmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER