Windows 10 Neden Yazıcı Hatası Almaya Başladı?

Windows 10 kullanıcısı olan bazı katılımcılar, durup dururken mavi ekran hatası almaya başladı. Bu hatayı sistem gereksinimleri değişmeden çoğu kullanıcı yaşıyordu.

Windows 10 Neden Yazıcı Hatası Almaya Başladı?

Windows 10 kullanıcısı olan bazı katılımcılar, durup dururken mavi ekran hatası almaya başladı. Bu hatayı sistem gereksinimleri değişmeden çoğu kullanıcı yaşıyordu. Hatta devamlı olmasa da internet uygulamalarında gezinirken ansızın karşılarında beliren bu durum çoğu zaman verilerin kaybedilmesine dahi sebep oluyordu. Firma bunun sonucunda ise hızlı bir yanıt bulmak amacıyla kısa süre içerisinde yeni bir güncelleme sunmuştu.

Güncellemeler Yüklenmiyor!

Gelen en son güncelleme ile beraber Microsoft problemi kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmuştu fakat çözüme kavuştuktan çok kısa bir süre geçtikten sonra yeni güncellemenin yeni bir problemi daha ortaya çıktığı Anlaşıldı. Gelen yeni hata bağlamında ise kullanıcılar, Windows 10 açısından değişik Yazıcı hatası almaya başladı. Bunun sonucunda ise yeni bir güncellemeyi de hemen kullanıcılara sunmuştur.

Windows 10 Yazıcı Hatasını Gidermek Amacıyla Kullanıcılara Hangi Numaralı Bir Güncelleme Daha Yayınladı?

Windows 10 Yazıcı hatasını gidermek amacıyla kullanıcılara KB5001567yapı numaralı ile bir güncelleme daha iyi yayınladı ve 'bu sefer kesin' çözdük düşüncesini kapalı fakat şimdi daha değişik bir problem daha meydana geldi. Artık güncellemeler hiç yüklenmiyor. Bu nedenle de Windows 10 Yazıcı hatası kullanıcısı olan katılımcıların bu problemin giderilmesini Arzu ettikleri, bir problem çözüldükten sonra ikinci bir problemin hemen akabinde ortaya çıktığını dile getiren katılımcılar sosyal medya hesaplarında Windows firmasına milyonlarca mesaj gönderdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner19

banner22